Sprawa o zapłatę z Recoverso RMC OU

Tym razem sprawa o zapłatę z Recoverso RMC OU. Pani Katarzyna została pozwana o 5.066,00 zł. Kobieta dobrze wiedziała, że po odebraniu nakazu zapłaty wraz z pozwem, musi jak najszybciej poszukać pomocy prawnej. Oczywiście zeskanowała nam wszystko, co otrzymała z sądu wraz z potwierdzeniami wpłat, których dokonywała na pozwaną pożyczkę. Bez wątpienia droga mailowa jest tą najszybszą, a wiemy, że czas odgrywa ważną rolę, aby móc wnieść w terminie sprzeciw. Dlatego, że wszystko, co było nam potrzebne dotarło do nas na czas, mogliśmy na spokojnie ustalić plan oddłużania. 

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 5.066,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czas ma decydujące znaczenie w kwestii wniesienia sprzeciw od nakazu zapłaty

Wiele czynników wpływa na to, czy będzie można obronić w sądzie konkretną sprawę. W wyniku zaniedbania, czy niedopatrzenia związanego z terminem na wniesienie sprzeciwu, wielu pozwanych odbiera sobie tę szansę. W rezultacie pozostają tylko negocjacje, albo konieczność wygaszenia długu, poprzez spłatę przez samego dłużnika lub umowę subrogacji. Bezsprzecznie właśnie czas odgrywa tutaj decydująca rolę. Nie trzeba nas uczyć jak analizować dokumenty, ponieważ umiemy robić to perfekcyjnie. Oczywiście także wniesienie zarzutów nie stanowi dla nas problemu. Ale niestety, kiedy pozwany przegapi termin na dokonanie tej czynności, nikt i nic nie jest mu już w stanie pomóc. Podczas, gdy doręczenie było prawidłowe, pozwany raz na zawsze traci szansę na przedstawienie swojego stanowiska w sprawie.

Sprawa o zapłatę z Recoverso

Dziś sprawa o zapłatę z Recoverso RMC OU. Pozwana nie złożyła broni i po konsultacji z nami podjęła skuteczną obronę wynikiem której jest prezentowany dziś wyrok sądu oddalający powództwo podmiotu wtórnego w całości.

Więcej wygranych spraw z Recoverso RMC OU znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=recoverso&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa o zapłatę z Recoverso

Sprawa o zapłatę z Recoverso