Vindexus wnosi pozew do sądu

Vindexus wnosi pozew do sądu. Ten wraz z nakazem zapłaty od Giełda Praw Majątkowych Vindexus zmobilizował Pana Stefana do podjęcia działań w swojej sprawie. Jednak mężczyzna długo nie wiedział, co powinien zrobić, kiedy nadejdzie moment, kiedy w końcu zostanie pozwany. Bez wątpienia w podjęciu właściwej decyzji, pomogły mu artykuły, które czytał na naszej stronie Portal Dłużnika. Oczywiście to po ich lekturze dowiedział się, że może walczyć o siebie w sądzie z pomocą doświadczonych specjalistów w oddłużaniu. Kiedy nakaz zapłaty był już w jego posiadaniu natychmiast wniesiono sprzeciw. Oczywiście powództwo zostało oddalone w całości! Poniżej wyrok w tej sprawie!

Powód: Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A
Wartość przedmiotu sporu: 2.101,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie każdy zadłużony wie, że może bronić się przed pozwami o zapłatę

Pomimo tak łatwego dostępu do informacji za pośrednictwem Internetu, nadal wielu zadłużonych nie wie, że mogą się oddłużyć. Niewątpliwie ma na to wpływ szereg najróżniejszych czynników. Niestety szczególnie Ci starsi, nie umieją poruszać się w sieci. W związku z tym, nie mają możliwości, aby w tym miejscy zaleźć dla siebie pomoc.  Z kolei inni nawet nie próbują działać w swoich sprawach. Może to być z powodu depresji, czy niezaradności życiowej. Dlatego mówmy głośno o problemie długów, a może zupełnie nieświadomie, pomożemy zadłużonej osobie.

Vindexus wnosi pozew do sądu i przygrywa proces

Sprawa w sądzie z powództwa Giełda Praw Majątkowych Vindexus, została zakończona wydaniem wyroku oddalającego roszczenie pozywającego. W rezultacie, dług w wysokości 2.101,00 zł, którego zapłaty dochodzono, przestał istnieć. Sąd podzielił zarzut nie istnienia zobowiązania i powództwo oddalił w całości. Poniżej prezentujemy wyrok w tej sprawie!

Więcej wygranych spraw z Vindexus znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=vindexus&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Vindexus wnosi pozew do sądu

Vindexus wnosi pozew do sądu