Pomoc w sprawach z Kancelaria Medius

Niestety w naszym kraju nadal zdecydowana większość pozywanych o zapłatę, nie podejmuje żadnych działań i nie broni się w sądach, które wydają nakazy zapłaty, opierając się na twierdzeniach powoda. Powoduje to, że zasądzane są kwoty, które tak naprawdę nie są należne pozywającym. Ale prezentowane dzisiaj sprawy, pokazują, że pomoc prawna w oddłużaniu, udzielona przez mecenasów z naszej kancelarii Portal Dłużnika w sprawach z powództwa Kancelaria Medius, okazała się niezastąpiona. Nasi specjaliści w sprawach oddłużeniowych, ponownie wykazali niezasadność roszczeń wierzyciela wtórnego, których zapłaty dochodził procesowo. Pomoc w oddłużaniu udzielona naszym Klientom, sprawiła, że sądy oddaliły w całości powództwa Kancelarii Medius.   

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.216,12 zł, 2.896,66 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Pomoc prawna w oddłużaniu powinna być udzielana przez kancelarie specjalizujące się w tej dziedzinie

Nieustannie będziemy przypominali osobom zadłużonym, że pomoc prawna w oddłużaniu, powinna być udzielana przez kancelarie specjalizujące się w tej dziedzinie. Szukając pomocy właśnie w takim miejscu, mamy pewność, że mecenasi działający w naszym imieniu, będą wiedzieli, jakie kroki prawne powinni podjąć. Także sama analiza dokumentów, która jest przecież fundamentem oddłużania, dokonana przez ekspertów w tej dziedzinie, zostanie wykonana ze szczególną starannością i będą oni wiedzieli, na jakie treści trzeba zwrócić uwagę zapoznając się z pozwem i załącznikami, jeżeli takowe są dołączone. Pamiętajmy, że sam nakaz zapłaty bardzo mało mówi nam o samej sprawie i dopiero to, co specjalista w oddłużaniu wyczyta z tego, co sąd dostarczył pozwanemu wraz z nakazem, daje obraz całej sprawy. Dlatego, kiedy chcesz mądrze bronić się przed pozwami o zapłatę, specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu, jest właśnie dla Ciebie.

Pomoc w sprawach z Kancelaria Medius

Pomoc prawna w oddłużaniu udzielona przez mecenasów z Portalu Dłużnika w sprawach z powództwa Kancelaria Medius, pozwoliła naszym Klientom na wygranie tych sporów. Niezasadne powództwa upadły w sądach.

Więcej wygranych spraw z Kancelarią Medius znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=kancelaria+medius&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc w sprawach z Kancelaria Medius

Pomoc w sprawach z Kancelaria Medius

Telewizja Oddłużeniowa

x