Koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek upadają w sądach

Pamiętaj, że koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek, nie mogą w rażący sposób podnosić kosztów udzielonego finansowania. A z przykrością stwierdzamy, że pożyczkodawcy nie zawsze grają fair ze swoimi Klientami i wykorzystując ich niewiedzę, obarczają ich opłatami dosłownie z kosmosu. A Profi Credit i zawyżone koszty pozaodsetkowe stały się klasyką tego typu przypadków. W prezentowanych dzisiaj sprawach, bronimy w sądach kolejnych Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej przed właśnie tego typu opłatami. Wniesione przez Profi Credit powództwa wynosiły 8.489,25 zł, 6.215,04 zł i 4.474,49 zł. Sądy po naszej obronie oddaliły to, co było nienależne firmie pożyczkowej i do zapłaty zostało 3.613,00 zł, 1.469,00 zł i  680,49 zł. Od razu widać jak zawyżono tutaj koszty pozaodsetkowe.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.489,25 zł, 6.215,04 zł, 4.474,49 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 3.613,00 zł, 1.469,00 zł, 680,49 zł zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Czy zawsze koszty pozaodsetkowe są należne pożyczkodawcy?

Jeżeli pożyczkodawca obciążył udzieloną Ci pożyczkę wysokimi kosztami pozaodsetkowymi, zastanów się czy jest sens je płacić. W podjęciu właściwej decyzji pomogą nasi mecenasi, którzy specjalizują się w szeroko pojętym oddłużaniu. Podczas konsultacji prawnej w Portalu Dłużnika, otrzymasz odpowiedź, a potem już sam będziesz musiał podjąć decyzję, co z tym zrobisz. My zawsze zalecamy obronę w sądzie przed tego typu opłatami. Bardzo wysokie prowizje, które czasami są równe lub nawet przewyższają udzielone finansowani, ubezpieczenia, dodatkowe pakiety, czy tak zwane opłaty przygotowawcze oczywiście nie zawsze, ale zdarza się i to całkiem często, że rażąco podnoszą koszty całego zobowiązania. Nie dziwimy się, że potem tak wielu Klientów podmiotów rynku pozabankowego ma trudności ze spłatą tak drogich pożyczek. Rujnują one ich budżety i także wpychają w kolejne pożyczania, powodując wpadnięcie w spiralę zadłużenia.

Koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek w Profi Credit

Prezentujemy kolejne sprawy z powództwa Profi Credit, w których obrona naszych Klientów, była ukierunkowana na wykazanie, naliczenia przez firmę pożyczkową rażąco zawyżonych kosztów pozaodsetkowych. Sądy ograniczyły powództwa Profi Credit.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek

Koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek

Koszty pozaodsetkowe udzielanych pożyczek

Telewizja Oddłużeniowa

x