Pozwy przeciwko LoanMe i Vivus

Bardzo cieszymy się, że w końcu Klienci podmiotów finansowych, uwierzyli, że jest kancelaria, która skuteczni potrafi odzyskiwać od dawnych wierzycieli, niezasadnie pobrane pieniądze. Przedstawiamy Państwu nasze kolejne sukcesy odzyskowe. Wnosimy pozwy przeciwko LoanMe i Vivus, gdzie dochodzimy procesowo zwrotów w wysokości odpowiednio  2.612,94 zł i 1.774,50 zł. Przy czym doskonale wiemy, że te pieniądze powinny wrócić do Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej, ponieważ bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy umowy pożyczkowe oraz wszystkie wpłaty dokonywane na poczet pożyczek. I nie chciało wyjść, co innego jak to, że wpłacili pożyczkodawcom zdecydowanie za dużo pieniędzy. Oczywiście mieliśmy rację. Sądy wydały wyroki zasądzające od LoanMe i Vivus, zwrot nienależnie pobranych pieniędzy.

Pozwany: LoanMe Sp. z o.o., Vivus Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.612,94 zł, 1.774,50 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok sądu nakazujący LoanMe zwrot 2.612,79 zł i Vivus 1.774,50 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Możesz dochodzić zwrotu, niezasadnie pobranych opłat

Niezmiernie cieszymy się z faktu, że w końcu zadłużeni jak i Ci, którzy już wyszli z długów, zrozumieli i uwierzyli, że firmy pożyczkowe czy banki nie stoją ponad prawem i można z pomocą naszych ekspertów w oddłużaniu, odzyskać od nich niezasadnie pobrane pieniądze. I możemy tutaj zadziałać nawet do 10 lat wstecz, od zamknięcia zobowiązania. Ale pamiętajcie Państwo, że abyśmy mogli zadziałać odzyskowo, potrzebne są nam umowy, które poddajemy analizie, jak i potwierdzenia wszystkich operacji płatniczych, dokonywanych na danej pożyczce lub kredycie.

Pozwy przeciwko LoanMe i Vivus

Wnosimy pozwy przeciwko LoanMe i Vivus i odzyskujemy dla Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, niezasadnie pobrane pieniądze. Ponownie skutecznie zadziałaliśmy odzyskowo i dzięki temu pomogliśmy finansowo zadłużonym, dla których te pieniądze są jak gwiazdka z nieba. Oczywiście to wcale nie muszą być ich jedyne odzyski. Jeżeli znajdą jeszcze coś na swoich zamkniętych pożyczkach lub kredytach, bez mrugnięcia okiem, przystąpimy ponownie do działania w kierunku kolejnych odzysków.

Więcej spraw odzyskowych znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy przeciwko LoanMe i Vivus

Pozwy przeciwko LoanMe i Vivus