• Home
  • Aktualności
  • Pozwy IFA Finance Designated Activity Company i kolejne wygrane

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company i kolejne wygrane

Dziś kolejne Pozwy IFA Finance Designated Activity Company. Dochodzone procesowo długi, zostały kupione od dwóch różnych firm pożyczkowych, w których pozwani zaciągnęli tak zwane „darmowe” pożyczki. Potem mieli kłopot z ich spłatą i zaciągali kolejne, wpadając w pętlę długów. Kiedy jednak sprawy zaczęły trafiać do sądów, zwrócili się do naszej kancelarii po pomoc prawną. Oddłużanie trwa i mamy za sobą kolejne wygrane sprawy. Dwa spory i żaden pozew IFA Finance Designated Activity Company nie zasługiwał na uwzględnienie.   

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 5.983,71 zł, 644,75 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Jak pożyczkodawcy łapią konsumentów na haczyk?

W Internecie można znaleźć ogromną ilość propozycji przeróżnych finansowań. Ale dlaczego tak wielu, posiadających zdolność kredytową, skłania się ku zaciągnięciu drogiej pożyczki pozabankowej? Z jednej strony jest to dla nich wygodne, ponieważ wszystko bardzo szybko załatwią, nie wychodząc z domu i siedząc przed własnym komputerem, a z drugiej zachęcani są promocjami, ładnie określanymi jako „darmowe” pożyczki.  I wielu tak się zachłystuje tą darmowością, że bez zagłębienia się w zapisy zawarte w umowie, formularzu informacyjnym i czym szybciej chce otrzymać pieniądze, nie zważa na pułapki, jakie na niego czyhają. A tą główną jest ta, że te pieniądze nie są prezentem, tylko trzeba będzie je oddać. Każdy dzień zwłoki powoduje wzrost kosztów udzielonego finansowania i dodatkowo konsumenci naciągani są na płacenie za przedłużenia czy refinansowania. Nawet nie wspominamy o tym, że często koszty prowizji i innych dodatkowych opłat, mogą przekroczyć udzielone finansowanie. Ale pożyczkodawcy wiedzą jak od tego wszystkiego odwrócić uwagę Klientów i zachęcają ich do wzięcia „darmowej” pożyczki.

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company

Wygrywamy dla naszych Klientów sprawy z powództwa IFA Finance Designated Activity Company. Zamykamy ich długi u tego wierzyciela wtórnego i jednocześnie zmniejszamy całościową kwotę zadłużenia.

Więcej wygranych spraw z IFA Finance Designated Activity Company znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=ifa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy IFA Finance Designated Activity

Pozwy IFA Finance Designated Activity