Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital

Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital o zapłatę 2.330,87 zł i 2.201,85 zł, zostały przekazane do naszej kancelarii oddłużeniowej przez pozwanych przez tego wierzyciela wtórnego prawie rok temu. Jak widać, chcąc się bronić w sądach nawet ze specjalistyczną pomocą prawną, należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie ma, co liczyć na ekspresowy wyrok. Ale wspomniana wcześniej cierpliwość, w przypadku spraw z powództwa Nova Mispra Capital została nagrodzona. W pierwszej z nich byliśmy zmuszeni pójść w apelację i dopiero wówczas, zapadł korzystny wyrok, znacząco ograniczający powództwo wierzyciela wtórnego. W drugiej, sędzia wydający wyrok w sądzie I instancji, nie popełnij błędów w orzekaniu i oddalił w całości powództwo. Sprawy zakończyły się dla Klientów Portalu Dłużnika, bardzo dobrymi orzeczeniami.

Powód: Nova Mispra Capital Sp. z o.o. S.K.
Wartość przedmiotu sporu: 2.330,87 zł, 2.201,85 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: W pierwszej sprawie oddalenie w całości, brak odsetek, w drugiej po naszej apelacji dopłata 872,21 zł, uwzględnienie apelacji w pozostałej części, brak kosztów procesów w obu sprawach

Na wydanie wyroku trzeba poczekać

Kiedy przekazujecie swoją sprawę do naszej obsługi prawnej i bronimy Was w sądzie, musicie uzbroić się w cierpliwość, czekając na wyrok. Nie ma tutaj znaczenia, że jesteście reprezentowani przez kancelarię prawną i w żaden sposób ten fakt nie przyspieszy jej rozpatrzenia przez sędziego. Sądy są bardzo obłożone i dlatego na wydanie wyroku trzeba poczekać czasami do roku, a bywa, że dłużej.

Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital

W pierwszej sprawie sąd II instancji po naszej apelacji, a w drugiej I instancji, kończą prowadzone przez naszą kancelarię oddłużeniową sprawy wyrokami, które są bardzo korzystne dla Klientów Portalu Dłużnika. Bo jak inaczej można nazwać wydane orzeczenie, które w jednym przypadku bardzo zmniejsza powództwo, a w drugim zostaje ono oddalone w całości. Oba wyroki zmniejszają zadłużenia naszych Klientów.

Więcej wygranych z Nova Mispra Capital znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=nova+mispra+capital&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital

Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital

Sprawy z powództwa Nova Mispra Capital