Pozew o zapłatę ING Bank Śląski

Pamiętajmy, że kiedy naszym przeciwnikiem procesowym jest bank, bez względu na kwotę roszczenia, kiedy chce się wyjść z tego sporu obronną ręką, należy zachować wyjątkową czujność. Pani Iwona została pozwana przez ING Bank Śląski o zapłatę 2.493,12 zł. W sumie jak na powództwo banku pozew o zapłatę nie był na jakąś oszałamiającą kwotę, ale uwierzcie nam Państwo, że musieliśmy walczyć w sądzie, jakby w grę wchodziły setki tysięcy złotych. Potwierdziło się i w  tej sprawie to, o czym już niejednokrotnie pisaliśmy, a mianowicie niezaprzeczalna prawidłowość, że banki są bardzo wymagającymi i trudnymi przeciwnikami procesowymi. Ale jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, daliśmy radę. Sąd oddalił w całości Pozew o zapłatę ING Bank Śląski.    

Powód: ING Bank Śląski S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.493,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie co do kwoty 400,00 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Banki są wymagającymi i trudnymi przeciwnikami procesowymi

Kiedy oddłużamy procesowo Klientów naszej kancelarii Portal Dłużnika, stajemy w szranki z najróżniejszymi podmiotami rynku finansowego. Bezapelacyjnie stwierdzamy, że obecnie obrona przed podnoszonymi roszczeniami staje się coraz trudniejsza, jednak spory z bankami zawsze były i nadal są najbardziej skomplikowane. Ci pozywający są wymagającymi i  najtrudniejszymi przeciwnikami procesowymi i przy każdej sprawie, trzeba przygotować się na zaciętą walkę. Jak widzimy, nie ma tutaj znaczenia wysokość podniesionego roszczenia. Tak samo bank zacięcie walczy o kilkaset tysięcy złotych jak i wówczas, gdy przedmiotem sporu jest tylko kilka tysięcy. Dlatego, kiedy zostaniecie Państwo pozwani przez bank i oczywiście podejmiecie decyzję, że będziecie się bronili, musicie bezdyskusyjnie zwrócić się po pomoc prawną w oddłużaniu do kancelarii, specjalizującej się w tym zakresie.

Pozew o zapłatę ING Bank Śląski

Pozew o zapłatę od ING Bank Śląski stał się przedmiotem naszych analiz. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Zakończyliśmy go wygraną i oddłużyliśmy naszą Klientką.

Więcej wygranych spraw z bankami znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/procesy-z-bankami/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew o zapłatę ING Bank Śląski

Telewizja Oddłużeniowa

x