Santander Bank Polska pozywa o zapłatę 25.496,19 zł

Tak proszę Państwa, Santander Bank Polska pozywa Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika o zapłatę 25. 496,19 zł, ale jak okazało się po analizie dokumentów, wszystko wskazywała na to, że będziemy mogli skutecznie pomóc. Sprawa poważna, ponieważ dochodzone roszczenie bardzo wysokie i jakikolwiek błędny krok z naszej strony, mógłby skończyć się katastrofą. Jednak jak zawsze wykazaliśmy się profesjonalizmem i oddłużanie w prezentowanej sprawie, przebiegło tak, jak je zaplanowaliśmy. A nie była to łatwa obrona, ponieważ banki z reguły są bardzo dobrze przygotowane. Ale i tutaj nasze doświadczenie i umiejętności w oddłużaniu procesowym, zaowocowały wygraną. Nie zawiedliśmy Pana Krystiana i spełniło się to, co usłyszał od naszego mecenasa podczas konsultacji prawnej. Sprawa była do wygrania i stało się to już faktem. Santander Bank Polska pozywa o zapłatę i przegrywa proces. Sąd oddala w całości powództwo banku.      

Powód: Santander Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 25.496,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Obrona procesowa, tylko ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu

W każdej sprawie o zapłatę, bezwzględnie zalecamy posiłkowanie się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Uwierzcie nam Państwo, że bez niej nie macie szans, aby wygrać spór w sądzie na przykład z bankiem. Jest to poważny przeciwnik, który zawsze jest dobrze przygotowany, Także nie lekceważmy firm pożyczkowych, czy wierzycieli wtórnych wnoszących do sądów pozwy o zapłatę. Nie podjęcie obrony, albo nieudolne jej poprowadzenie, będzie niestety skutkowało zasądzeniem i zamiast wychodzenia z długów, będziemy się w nich pogłębiali.

Santander Bank Polska pozywa o zapłatę i przegrywa proces

Nie jest łatwo wygrać z bankiem, dlatego szukajcie rozważnie pomocy prawnej do tego typu spraw. Pan Krystian zwrócił się o nią do sprawdzonej kancelarii oddłużeniowej, jaką jest Portal Dłużnika. Prowadziliśmy z sukcesem wiele sporów z bankami, z których wiele zakończyło się tak jak ten z Santander Bank Polska. Bank przegrywa proces, który sam zainicjował.

Więcej wygranych z Santander Bank Polska znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=santander&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Santander Bank Polska pozywa

Telewizja Oddłużeniowa

x