Centrum Rozwiązań Kredytowych wnosi pozew o zapłatę

Pan Henryk doskonale zdawał sobie sprawę, że musi podjąć działania po tym jak Centrum Rozwiązań Kredytowych wniosło pozew o zapłatę 4.967,74 zł, a sąd wydał w sprawie nakaz zapłaty. Wiedział, że kiedy sprawa trafiłaby do komornika, jego trudna sytuacja, stałaby się jeszcze bardziej skomplikowana, a dług wzrósłby jeszcze o koszty komornicze. Dlatego nie miał zamiaru poddać się bez walki i nawet, jeżeli by przegrał, wówczas nie miałby sobie nic do zarzucenia. Trafił do naszej kancelarii oddłużeniowej, gdzie zajęliśmy się prezentowanym dzisiaj powództwem. Jak zawsze najpierw poddaliśmy dokumenty dokładnej analizie i ustaliliśmy najlepszy z możliwych plan oddłużania. Zawalczyliśmy o naszego Klienta i uzyskaliśmy wspaniały wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo Centrum Rozwiązań Kredytowych.      

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.967,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zostałeś pozwany o zapłatę? Podejmiemy się Twojej obrony

Jeżeli Twoja sprawa mająca związek z długami, jest już na tym etapie, że właśnie odebrałeś wydany przez sąd nakaz zapłaty wraz pozwem, nie zastanawiaj się za długo nad sensem obrony. Sam i tak nic nie wymyślisz, a zwlekając możesz utracić prawo do wniesienia sprzeciwu, na który masz tylko 14 dni, od chwili jego odebrania. Skontaktuj się w wygodny dla siebie sposób z mecenasami z Portalu Dłużnika, a podczas konsultacji prawnej, dowiesz się nie tylko, jakie masz szanse na skuteczną obronę, ale podejmiemy się tego zadania.

Centrum Rozwiązań Kredytowych wnosi pozew o zapłatę i przegrywa w sądzie

Przedstawiamy Państwu kolejną sprawę z powództwa Centrum Rozwiązań Kredytowych, której rozstrzygnięcie jest na korzyść naszego Klienta. I tutaj podnieśliśmy zarzut wskazujący na abuzywność refinansowań, jak i ten, że ponoszone z ich tytułu opłaty, powinny zostać zaksięgowane na poczet spłaty pożyczki, a nie trafiać na konto firmy pożyczkowej, windując koszty pozaodsetkowe.  I mamy wyrok oddalający. Centrum Rozwiązań Kredytowych wnosi pozew o zapłatę i przegrywa w sądzie.

Więcej wygranych z Centrum Rozwiązań Kredytowych znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=centrum+rozwi%C4%85za%C5%84+kredytowych&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Centrum Rozwiązań Kredytowych wnosi pozew

Telewizja Oddłużeniowa

x