Czy chcesz wyjść z długów? Nie poddawaj się bez walki

Wielu skuszonych reklamami firm pożyczkowych, chociażby tymi pokazywanymi w telewizji, decyduje się na krok, który często jest tym, mogącym spowodować poważne kłopoty finansowe, jeżeli za bardzo spodoba się łatwe i szybkie pożyczanie. Prezentowane dzisiaj sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment, mają swoje podłoże właśnie w lekkim podejściu do pożyczania i wydawania pieniędzy. Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej zostali pozwani o zapłatę 9.536,14 zł, 9.332,00 zł i 7.875,00 zł. Jednak w odpowiednim momencie zwrócili się do nas po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu i mogliśmy ich skutecznie oddłużyć. We wszystkich trzech sprawach zostały wydane nakazy zapłaty, więc musieliśmy wnieść w ustawowym terminie sprzeciwy. Potem wdaliśmy się w spory, przedstawiając we wniesionych pismach procesowych nasze stanowiska. Sądy uznały zarzuty za zasadne i oddaliły w całości powództwa. Czy chcesz wyjść z długów? Nie poddawaj się bez walki!

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 9.536,14 zł, 9.332,00 zł, 7.875,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy chcesz wyjść z długów?

Może komuś z Państwa zadane wyżej pytanie wyda się nieodpowiednie, ale napisaliśmy je z pełną świadomością. A dlaczego? Otóż, dłużnik, który podejmuje decyzję o oddłużaniu, powinien podejść do tego tematu bardzo poważnie i przygotować się na wiele wyrzeczeń i ciężką pracę. Nawet, kiedy robi to z pomocą specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii Portal Dłużnika, nie może liczyć, że to my za niego wszystko załatwimy, a on po przekazaniu spraw, umywa od długów ręce. Dalej, niedopuszczalna jest sytuacje, kiedy to nasi mecenasi ostro walczą negocjując lub procesując się o oddalenie powództwa, a za naszymi plecami zaciągane są kolejne pożyczki. Wówczas nasza praca oddłużeniowa zupełnie mija się z celem. Bo co z tego, że sąd oddali jeden dług jak zaraz na jego miejsce fundowany jest następny.

Ultimo Portfolio Investment

Nasi Klienci poważnie podchodzą do swojego oddłużania, a wygrane sprawy z Ultimo Portfolio, potwierdziły słuszność podjętych przez nich decyzji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy chcesz wyjść z długów

Czy chcesz wyjść z długów

Czy chcesz wyjść z długów

Telewizja Oddłużeniowa

x