Prokura pozywa Klienta o zapłatę 78.075,67 zł i przegrywa

Prokura pozywa Klienta Portalu Dłużnika o zapłatę 78.075,67 zł, po tym jak na drodze prowadzonych przez Kruk działań windykacyjnych, nie jest w stanie uzyskać ani pieniędzy, ani ugody. W całej tej sytuacji najlepsze, co przydarzyło się Panu Markowi to fakt, że już od jakiegoś czasy jest Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej i w każdej sprawie, ma zapewnioną specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Dlatego i tutaj, kiedy Prokura kupiła od banku dług mężczyzny i nie musiał obawiać się, że pozostanie sam z tak wysokim roszczeniem, zapłaty, którego domagał się fundusz sekurytyzacyjny. Oczywiście pełnomocnik Pana Marka wykorzystał wszystkie dostępne prawem metody działania, aby wykazać niezasadność tego powództwa. Zrobił to skutecznie. Sąd wydał wyrok umarzający cześć długu i oddalający zdecydowaną większość powództwa.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 78.075,67 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie co do kwoty 7.350,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chcesz uzyskać informacje, z którymi każdy zadłużony powinien się zapoznać?

Chcesz uzyskać informacje, z którymi każdy dłużnik powinien się, zapoznać? Nie ma nic prostszego jak oglądanie naszej telewizji oddłużeniowej.  Nic to nie kosztuje, poza poświęconym czasem, który jak sam się przekonasz, nie będzie zmarnowany. Mamy już za sobą 4 odcinki, w których poruszaliśmy między innymi tematy związane z windykacją, postrzeganiem dłużnika przez otoczenie i jego samego, pętlą zadłużenia czy RODO w kontekście działań windykacyjnych. A przed nami następne odcinki, w których otrzymasz kolejną dawkę konkretnej i pomocnej wiedzy, oraz będziesz mógł zadać pytania osobom, które aktywnie działają oddłużeniowo w naszej kancelarii. Jeżeli nie miałeś okazji oglądnięcia już wyemitowanych odcinków, możesz je zobaczyć na youtube, wpisując hasło ”Telewizja oddłużeniowa”.

Prokura pozywa Klienta i przegrywa

Duża sprawa z Prokura, w której reprezentowaliśmy Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, zakończyła się dla Pana Marka pięknym wyrokiem. Sąd umorzył część roszczenia, a pozostałą kwotę stanowiącą aż 70.725,67 zł, oddalił w całości.

Więcej wygranych z Prokura NSFIZ znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura pozywa Klienta