Znów pozwy Smart Lease upadają w sądach

Nakazy zapłaty wydawane przez sądy, zawsze powinny być sygnałem, że właśnie nadszedł czas na podjęcie zdecydowanych działań, aby dać sobie szansę na skuteczną obronę. Oczywiście nie zawsze udaje się wyprowadzić z tarapatów pozwanego, ale mecenasi z naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu, za każdym razem robią wszystko co w ich mocy, aby zapadł dla naszego Klienta korzystny wyrok. W prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Smart Lease, pozwane kwoty widniejące na nakazach zapłaty, wynosiły odpowiednio 2.681,95 zł, 2.156,00 zł i 1.787,23 zł. Oczywiście jak zawsze w prowadzonych przez nas sprawach, sprzeciwy zostały wniesione na czas i mogliśmy wdać się w spory, wykazując, że dochodzone roszczenia są nienależne pozywającemu. Znów pozwy Smart Lease upadły w całości. 

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.681,95 zł, 2.156,00 zł, 1.787,23 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nakaz zapłaty powinien być alarmem dla pozwanego

Kiedy sąd wydaje i doręcza Ci nakaz zapłaty, nie rozmyślaj i nie zastanawiaj się, czy może by tak zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, a może nie warto i sprawa sama się jakoś rozejdzie po kościach. Zapewniamy, że na pewno sama się załatwi, ale na Twoją niekorzyść. Będziesz musiał zapłacić wszystko z wydanego nakazu. Nie zapominaj, że nie będzie to tylko kwota roszczenia, ale także odsetki od niej jak i koszty procesu, które jako strona przegrana, będziesz musiał zapłacić. A jak tego nie zrobisz, to zajmie się tym komornik. Tylko skuteczna obrona przed nakazem zapłaty, może Cię przed tym uchronić.

Znów pozwy Smart Lease upadły w całości

Jaki widać na wyrokach zamieszczonych poniżej, które zostały wydane w sprawach ze Smart Lease, ponownie to zarzuty i twierdzenia przedstawione w pismach procesowych przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, spotkały się z uwzględnieniem. Pozwy upadły w całości.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Smart Lease? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=smart+lease&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Znów pozwy Smart Lease

Znów pozwy Smart Lease

Znów pozwy Smart Lease

Telewizja Oddłużeniowa

x