Brak legitymacji czynnej Svea Ekonomi Cyprus

Kiedy zostaniecie pozwani przez Svea Ekonomi Cyprus, o czym prawdopodobnie dowiecie się z chwilą, kiedy sąd doręczy Wam nakaz zapłaty, opanujcie emocje i postępujcie racjonalnie. Pod żadnym pozorem nie uznawajcie długu, ponieważ nie wiecie, czy jest on zasadny. Poszukajcie specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, tak jak zrobili to Klienci naszej kancelarii Portal Dłużnika. Ich postawa jest godna naśladowania, ponieważ pozwoliła uniknąć zapłaty nienależnych pozywającemu pieniędzy, którym w prezentowanych sporach było właśnie Svea Ekonomi Cyprus. To brak legitymacji czynnej Svea Ekonomi Cyprus zaważył o wyrokach oddalających w trzech prezentowanych dziś sprawach.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.441,27 zł, 4.795,60 zł, 2.591,27 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie oceniaj sam zasadności powództwa, ponieważ możesz się w ten sposób pogrążyć

Wiemy z rozmów z naszymi Klientami, że niejednokrotnie zanim zwrócili się do naszych mecenasów o pomoc prawną w oddłużaniu, położyli jedną, a czasami i więcej spraw, tylko z tego powodu, że sami oceniali swoje szanse w danym sporze. A jako osobom nie znającym się na prawie, ani na oddłużaniu, wychodziło z tych szacunków jedno. Mianowicie, że nie mają najmniejszych szans w batalii sądowej z pozywającym o zapłatę długów. Teraz widzą jak wszystko się zmieniło z chwilą, kiedy znaleźli oparcie w mecenasach z naszej kancelarii oddłużeniowej i plują sobie w brodę, że nie skorzystali z ich pomocy prawnej wcześniej. No ale co się stało, to się nie odstanie i nie ma co rozdrapywać ran, tylko trzeba patrzeć na to co jest teraz i działać.

Brak legitymacji czynnej Svea Ekonomi Cyprus

Mecenasi z naszej kancelarii prawnej są specjalistami w oddłużaniu. Wiedzieli jak sprawę wygrać. Brak legitymacji czynnej zaważył na wyrokach oddalających.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Svea Ekonomi Cyprus? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Brak legitymacji czynnej Svea

Brak legitymacji czynnej Svea

Brak legitymacji czynnej Svea

Telewizja Oddłużeniowa

x