• Home
  • Aktualności
  • W prezentowanych sprawach z parabankiem zapadły wyroki oddalające

W prezentowanych sprawach z parabankiem zapadły wyroki oddalające

Długi, które Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika rzekomo posiadają wobec Profi Credit, spędzają im sen z powiek oraz powodują wyjątkowo dokuczliwą windykację. W prezentowanych sprawach z parabankiem o zapłatę: 5.429,67 zł, 4.835,71 zł i 2.000,00 zł zapadły wyroki oddalające powództwa w całości. Przedstawiamy kolejne dowody, że Profi Credit windykuje i wnosi pozwy o zapłatę niezasadnych długów. Przedstawione powództwa zostały w całości oddalone przez sądy. Dlatego szczególnie w przypadku pozwów tej firmy pożyczkowej, zalecamy konsultacje prawną w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, takiej jak nasza. Dopiero, kiedy sprawę ocenią eksperci, powinno się podjąć decyzję, co do ustalenia dalszych kroków prawnych.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.429,67 zł, 4.835,71 zł, 2.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz pewność, że Twój dług naprawdę istnieje? Konsultacja w Portalu Dłużnika , rozwieje wszystkie wątpliwości

Zahukani, zakrzyczeni przez windykację Ci, którzy wpadli w długi, wierzą, że rzeczywiście w każdym przypadku są winni pieniądze. Siła manipulacji i natarczywe, agresywne rozmowy telefoniczne, groźne informacje w przysyłanych mailach, smsach czy listach, powodują to, że szczególnie Klienci parabanków, naprawdę wierzą, że są dłużnikami. Pcha ich to często w następne pożyczanie, aby pozbyć się windykatora, ale niestety w konsekwencji zyskują następnego. A jak pokazuje nasze doświadczenie w oddłużaniu i to co prezentujemy Państwu na stronie Portal Dłużnika, należącej do naszej kancelarii oddłużeniowej, jednoznacznie pokazuje, że wiele z dochodzonych długów, bezsprzecznie nie istnieje. Ale, aby się o tym dowiedzieć, a potem móc skutecznie bronić, trzeba najpierw skorzystać z konsultacji prawnej, a potem pomocy w oddłużaniu. Tylko tak obrany kierunek, pozwoli na wychodzenie z długów i nie płacenie tych nieistniejących.

W prezentowanych sprawach z parabankiem

W prezentowanych sprawach z parabankiem broniliśmy naszych Klientów przed pozwami wniesionymi do sądów przez Profi Credit. Nie pierwszy raz skutecznie wykazaliśmy, że dochodzone długi nie istniały. Tak też było w prezentowanych dzisiaj sprawach.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Profi Credit? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

W prezentowanych sprawach z parabankiem

W prezentowanych sprawach z parabankiem

W prezentowanych sprawach z parabankiem

Telewizja Oddłużeniowa

x