Oddłużamy w sprawach z Prokura o 29.695,47 zł

Ponownie mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, dołożyli wszelkich starań, aby obronić i oddłużyć pozwanych przez fundusz sekurytyzacyjny Prokura. Walka toczyła się o roszczenia w wysokości 20.204,58 zł, 6.642,18 zł i 2.848,71 zł. Nasi Klienci byli przygotowani na różne scenariusze, jednak bardzo dokładna analiza dokumentów i dogłębnie przemyślane zarzuty, wnoszone w sprzeciwach w każdej ze spraw, dały nam zdecydowaną przewagą nad pozywającym, który w starciu z naszymi mecenasi, nie był w stanie podważyć ich stanowisk. Teraz wszystko zależało od tego jak do przedstawionych dowodów odniosą się sędziowie orzekający w tych sporach. Jednak i oni wykazali się znajomością tematu i pełną kompetencją. Sądy oddalili powództwa Prokura w całości. Tym razem oddłużamy w sprawach z Prokura na łączną kwotę 29.695,47 zł z samych pretensji głównych.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 20.204,58 zł, 6.642,18 zł, 2.848,71 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Włączymy wsteczny bieg w maszynie napędzającej twoje zadłużenie

Ci z zadłużonych, którzy zostają Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, przekonują się, że umiemy nie tylko włączyć wsteczny bieg w ich pędzącej maszynie z długami, ale doprowadzić do całkowitego wyzerowania jej prędkości z opróżnieniem obciążenia do zera. Naszym zadaniem jest nie tylko przeanalizowanie całego zadłużenia Klienta, ale przede wszystkim ułożenie najkorzystniejszego dla niego planu oddłużania i wcielenie go w życie. A, że wiemy jak to się robi, dlatego też mamy tak wiele sukcesów na naszym koncie w postaci osób, które całkowicie oddłużyliśmy.

Jeżeli znalazłeś się a takiej sytuacji, kiedy to długi zaczynają lub zapanowały nad Twoim życiem, jak najszybciej zwrócić się o pomoc prawną w oddłużaniu do specjalistów z Portalu Dłużnika. My będą wiedzieli jak Ci pomóc.

Oddłużamy w sprawach z Prokura

Profesjonalnie zajęliśmy się oddłużaniem naszych Klientów i mamy tego wymierne efekty. Pozwy o zapłatę długów wniesione do sądów przez Prokura, zostały oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużamy w sprawach z Prokura

Oddłużamy w sprawach z Prokura

Oddłużamy w sprawach z Prokura