Vivus odda pieniądze za przedłużenia spłaty pożyczki

Wielokrotnie, kiedy w imieniu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, pozywamy Vivus o zwrot opłat pobranych za przedłużenia, wspominamy, że ta firma pożyczkowa należy od tych walecznych i za wszelką cenę próbuje udowodnić, że te pieniądze się jej należą. Nasi mecenasi doskonale wiedzą, że tak nie jest. Po naszej stronie stoi także orzecznictwo, które jest już ugruntowane i sądy uznają rację pożyczkobiorcom. Dzisiaj na potwierdzenie naszych słów, prezentujemy Państwu dwa wyroki zasądzające od Vivus zwrot 9.952,00 zł. Pierwszą wygraną batalię procesową, potwierdza wyrok wydany w sądzie I instancji, a drugą kolejny na korzyść naszego Klienta, po apelacji wniesionej przez Vivus. Tym samym, Vivus odda pieniądze za przedłużenia. Wyrok jest prawomocny.

Pozwany: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 9.951,90 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Wyrok sądu I i II instancji zobowiązujący Vivus Finance do zapłaty 9.952,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesów

Nie zwalniamy tempa i odzyskujemy dla naszych Klientów pieniądze, pozywając firmy pożyczkowe o zwroty

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej nie mają najmniejszego zamiaru zwalniać tempa, nie tylko w sferze związanej z oddłużaniem, ale także w tej obejmującej odzyskiwanie pieniędzy naszych Klientów od byłych wierzycieli. Oczywiście mamy na myśli pieniądze, które zostały pobrane przez firmy pożyczkowe lub banki niezgodnie z prawem. A jak pokazują intensywne działania naszego działu specjalizującego się w odzyskach, konsumenci mają do odebrania naprawdę bardzo dużo pieniędzy. W zdecydowanej większości sami nie zdają sobie sprawy, że mają prawo wnosić o zwroty. Dopiero, kiedy trafiają do naszej kancelarii i podczas rozmów dopytujemy się o zamknięte już zobowiązania, bardzo często okazuje się, że właśnie tam możemy odzyskać dla nich pieniądze, pomagając tym samy w wychodzeniu z długów.

Vivus odda pieniądze za przedłużenia

Po nieskutecznej apelacji wniesionej przez Vivus, pozwana przez nas firma pożyczkowa, nie ma wyjścia. Musi oddać naszemu Klientowi blisko 10.000, 00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Vivus odda pieniądze za przedłużenia

Vivus odda pieniądze za przedłużenia