Bronimy w sprawach z Profi Credit w sądach I i II instancji

Dzisiaj chcieliśmy Państwu zaprezentować jak potoczyły się losy długu w wysokości 12.048,12 zł, którego zapłaty dochodziło Profi Credit. Sprawa trwał ponad rok i przeszła przez obie instancje. Można zobaczyć poniżej na wyroku wydanym przez sąd rejonowy, jak sędzia lekką ręką przyklepał pozwanej zapłatę 11.048,12 zł. Nie mogliśmy zostawić naszej Klientki z tak niekorzystnym wyrokiem, tym bardziej, że z uzasadnienia jasno wynikało, że nie rozpatrzono właściwie podniesionych przez nas zarzutów. Pozostała apelacja, z której skorzystaliśmy i jak widać na kolejnych wyrokach, opłacało się. Ponownie skutecznie bronimy w sprawach z Profi Credit. Nasza Klientka zapłaci Profi Credit 4.427,12 zł, czyli tyle ile była naprawdę dłużna i nie będzie ponosiła kosztów procesowych, które zostały zasądzone w I instancji.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.048,12 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i po wniesieniu przez nas apelacji w II instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w części i ograniczenie powództwa Profi Credit, dopłata 4.427,12 zł, brak kosztów procesów

Kiedy są podstawy, warto skorzystać z możliwości zaskarżenia wyroku wydanego w I instancji

Zawsze powtarzamy, że apelacja musi mieć solidne podstawy. Sama sztuka dla sztuki nie przyniesie nic dobrego, tylko zwiększy dług o koszty procesowe w II instancji. Dlatego uważamy, że jest to wspaniały środek oddłużania, pozwalający naprawić to co zostało zawalone na poziomie sądu rejonowego. Ale tylko wówczas, gdyby takowe zaskarżenie ma ręce  i nogi. W innym przypadku nie zalecamy przedłużania sprawy i opierania jej o sąd okręgowy, ponieważ naszym celem nie jest, aby długi naszych Klientów rosły lecz, aby sukcesywnie się zmniejszały.

Zapamiętajmy, apelację wnosimy tylko wówczas, kiedy mecenasi specjalizujący się  w oddłużaniu widzą ku temu podstawy. W innym przypadku musimy pogodzić się z rozstrzygnięciem sądu I instancji.

Bronimy w sprawach z Profi Credit

Dopiero w sądzie II instancji osiągnęliśmy sprawiedliwy wyrok, kończący spór z powództwa Profi Credit. Zostały naprawione popełnione wcześniej błędy i dopłata do niespłaconego kapitały pożyczki, zakończy tę sprawę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bronimy w sprawach z Profi Credit

Bronimy w sprawach z Profi Credit

A tu zmieniony wyroku sądu I instancji:

Bronimy w sprawach z Profi Credit