Dwie sprawy z Eques Debitum

Dlaczego nie wolno chować do szuflady nakazów zapłaty doręczanych przez sądy i zamiatać problemów z długami pod dywan, pokazują to dobitnie, prezentowane dzisiaj sprawy. Eques Debitum pozwało Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Co by było, gdyby schowali się z nakazami zapłaty w swoich mieszkaniach? Zapewne sytuacja nie wyglądałaby na ciekawą i mieliby na karku komorników, ponieważ w ich sytuacji finansowej, spłata byłaby niemożliwa. A tak dzięki temu, że wykazali wolę walki i zwrócili się do naszych specjalistów w oddłużaniu o pomoc prawną, mogą dzisiaj uśmiechać się pełną gębą. Dziś dwie sprawy z Eques Debitum, które zakończyły się wyrokami oddalającymi.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 3.351,00 zł, 2.303,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nakaz zapłaty otwiera drogę do obrony, więc nie chowaj go do szuflady

Ponownie przypominamy, że nakaz zapłaty, który doręczy Ci sąd, nie jest jeszcze prawomocnym orzeczeniem, dającym pozywającemu narzędzie do egzekucji długu. Stanie się nim wówczas, gdy schowasz go do szuflady. On jest dla Ciebie sygnałem, że nadszedł czas na konkretne działania i obronę przed pozwanym długiem. Mecenasi z naszej kancelarii zajmą się Twoim oddłużaniem. Jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami i mamy na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Zatem nie poddawaj się i szukaj pomocy prawnej u zaprawionych w bojach oddłużeniowców z Portalu Dłużnika.

Dwie sprawy z Eques Debitum

Fundusz sekurytyzacyjny Eques Debitum stał się trudnym przeciwnikiem. Dlatego pozywani o zapłatę długów, mają szanse na skuteczną obronę wówczas, kiedy wspierają się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Mecenasi z Portalu Dłużnika ponownie zostali poproszeni o pomoc i podjęli się obrony pozwanych przez Eques Debitum. Nasze umiejętności w oddłużaniu nie zawiodły i wygraliśmy dla naszych Klientów obie sprawy. Skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionych roszczeń, które zostały oddalone przez sądy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dwie sprawy z Eques Debitum

Dwie sprawy z Eques Debitum

Telewizja Oddłużeniowa

x