Wygrane sprawy z Eques Debitum

Przedstawiamy kolejne przykłady, potwierdzające słowa, które dość często pojawiają się w zamieszczanych na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika artykułach. Mianowicie mamy na myśli te mówiące o tym, że w przypadku sprzedaży długu na inny pomiot (cesji), pozwany zyskuje o wiele większe szanse na skuteczną obronę, nawet wówczas, kiedy pożyczka rzeczywiście nie została spłacona. W prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Eques Debitum, które dochodziło procesowo od naszych Klientek zapłaty 3.210,00 zł i 718,00 zł, sądy oddaliły roszczenia wierzyciela wtórnego w całości. Poniżej wygrane sprawy z Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 3.210,00 zł, 718,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Twój dług został sprzedany? To dobra wiadomość

Nie zamartwiaj się tym, że pożyczkodawca sprzedał Twój dług na rzecz innego podmiotu. Cesja wierzytelność, pozwoliła wielu Klientom naszej kancelarii oddłużeniowej na skuteczną obronę przed dochodzonym sądownie roszczeniem. Oczywiście to nasi mecenasi wiedzieli na co zwrócić uwagę, analizując dokumenty dostarczone pozwanym przez sąd. I to oni wiedzieli czego brakuje i na czym mogą oprzeć zarzuty, aby okazały się skuteczne. Dlatego bez względu na to czy twój dług jest u wierzyciela pierwotnego, czy ten sprzedał go na inny podmiot, broń się ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu.

Wygrane sprawy z Eques Debitum

Każda wygrana sprawa, przybliża Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej do życia bez długów. Oddłużanie, które prowadzimy dla Pani Ewy i Pani Karoliny, przebiega bardzo sprawnie. Dokładnie je zaplanowaliśmy, ale w razie potrzeby dokonujmy modyfikacji, które pozwalają na zmniejszanie zadłużenia. Dzisiaj wygrane sprawy z Eques Debitum, które w imieniu Klientek prowadzili mecenasi z Portalu Dłużnika. W obu przypadkach zadziałaliśmy procesowo i uzyskaliśmy wyroki oddalające powództwa funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrane sprawy z Eques

Wygrane sprawy z Eques

Telewizja Oddłużeniowa

x