Dwie pozwane i dwa nakazy zapłaty wydane przez różne sądy. To co je łączyło, to ten sam pozywający, którym była spółka Smart Lease. Od Klientek naszej kancelarii oddłużeniowej dochodzono zapłaty 4.870,00 zł i 2.070,05 zł. Ale czy te roszczenia były zasadne? Czy Smart Lease miało legitymację czynną, aby domagać się zapłaty? I właśnie te aspekty w obu sprawach, budziły nasze wątpliwości, a wręcz po analizie dokumentów mieliśmy pewność, że Smart Lease nie weszło w posiadanie dochodzonych przez siebie długów. Podniesienie właściwych zarzutów i oczywiście odpowiednie ich uargumentowanie sprawiło, że Smart Lease przegrywa dwie sprawy.

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.870,00 zł, 2.070.05 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy można pozwać o zapłatę nie będąc stroną w sporze?

A oczywiście, że można. Mamy na to przykłady każdego dnia w naszej pracy, kiedy nasi Klienci pozywani są przez przeróżne podmioty, nie mające prawa do dochodzonych w sądzie roszczeń. Pytacie Państwo jak to jest możliwe? Jak widać jest i nie należy do rzadkości, że powód nie posiada legitymacji czynnej, a domaga się zapłaty. Nawet sądy wydają nakazy zapłaty na podstawie tak dziurawych pozwów. Dlatego trzeba się bronić, korzystając ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu.

Smart Lease przegrywa dwie sprawy

Kogo jak kogo, ale specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, żaden pozywający nie złapie na brak legitymacji czynnej. Wyczuwamy taki brak w pozwie na odległość i bardzo sprawnie wykorzystujemy go na korzyść naszych Klientów, pozwanych o zapłatę długów. Jeżeli Smart Lease nie umiało wykazać, że ma prawo być stroną w prezentowanych dzisiaj sprawach, niestety w zderzeniu z naszymi ekspertami, musiało polec na całej linii. Skutecznie obroniliśmy nasze Klientki przed dochodzonymi roszczeniami. Jak wynikało z dokumentów, Smart Lease po prostu nie było stroną w tych sporach, a takie błędy w pozwach, nigdy nie uchodzą uwadze naszym mecenasom.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Smart Lease przegrywa dwie sprawy

Smart Lease przegrywa dwie sprawy