Kiedy nie możemy otrzymać kredytu w banku, a pieniądze są nam potrzebne, szukamy alternatywnych form finansowania. A, że nie trudno je znaleźć, więc wielu konsumentów korzysta z szybkich pożyczek online. W taki sposób zaczęła zadłużać się Pani Asia, która dała się „uwieść” szybkim i łatwym w zdobyciu pieniądzom. Potem jej flirt nabrał tempa i zmienił się w dramat, jak fabuła w filmie „Fatalne zauroczenie” Gdyby na czas nie wkroczyli do akcji specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nasza Klientka nie byłaby na tym etapie wychodzenia z długów, w którym dzięki naszej pomocy obecnie się znajduje. A my ponownie zmniejszyliśmy zadłużenie Pani Joanny, tym raz skutecznie broniąc ją przed pozwem od RK Recovery. Dziś kolejny oddalony pozew RK Recovery, tym razem o 8.358,29 zł.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.358,29 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jeżeli nie bank to co?

No właśnie, co robią konsumenci, kiedy bank odmawia im udzielenia kredytu ze względu na brak zdolności kredytowej? Kilkanaście lat temu zapewne mieliby o wiele większy problem w zdobyciu gotówki, ale obecnie wystarczy odpalić komputer, wpisać odpowiednią frazę i oferty wysypują się jak z rękawa. Do wyboru do koloru, wszystkie firmy pozabankowe zachęcają do skorzystania z ich ofert. A, że stawiane potencjalnym pożyczkobiorcom warunki są po prostu śmieszne, w zasadzie każdy może zostać uraczony chwilówką. I to jest właśnie źródło alternatywnego finansowania dla wielu Polaków, którzy ku naszemu przerażeniu, bardzo chętnie korzystają z takich form doładowania swojego konta. Potem nawet sami nie wiedzą, kiedy się zapętlają w długach i stają niewypłacalni.

Ponownie chcemy przestrzec wszystkich przed łatwym pozabankowym pieniądzem, który niestety potem okazuje się nie tak łatwy do spłacenia.

Oddalony pozew RK Recovery

To, że RK Recovey dochodziło zapłaty długu, wcale nie oznaczało, że był on mu należny. Dziś kolejny oddalony pozew RK Recovery.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew RK Recovery