Kolejna Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, która dopiero po rozmowie z naszym mecenasem, dowiedziała się, że być może będzie mogła skutecznie obronić się przed pozwem wniesionym do sądu przez Provident. Musieliśmy tylko zobaczyć dokumenty, aby udzielić odpowiedzi, czy roszczenie w wysokości 6.953,39 zł, jest rzeczywiście należne firmie pożyczkowej. Kiedy już mieliśmy wszystko w naszej kancelarii, sprawdziły się nasze przypuszczenia. Dochodzona kwota, stanowiła niedopuszczalne koszty pozaodsetkowe. Poszedł więc sprzeciw w sprawie Provident, a w nim trafne zarzuty. Sędzia orzekający w sporze z Provident, oddalił w całości powództwo firmy pożyczkowej.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.953,39 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mecenasi z Portalu Dłużnika dają swoim Klientom finansową wolność

Ci z zadłużonych, którzy są pod opieką prawną specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, oczywiście wiedza o czym piszemy. A w szczególności dłużnicy, którzy zapętlili się w długach i sami nie mieliby szansy, aby się z tego wyzwolić. Wiedzą jak pomagamy i jakich udzielamy im rad, aby mogli przetrwać ten trudny czas oddłużania. A my z kolei widzimy jak zmieniają się nasi Klienci z każdą urwaną od całościowego długu kwotą. Wiemy, że mają się psychicznie i oczywiście finansowo coraz lepiej i wiedzą, że w końcu zyskają dzięki nam finansową wolność.

Sprzeciw w sprawie Provident

Za naszymi specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, kolejna wygrana w sądzie sprawa z powództwa firmy pożyczkowej Provident. Skutecznie obroniliśmy Klientkę naszej kancelarii, przed zapłatą nienależnych powodowi pieniędzy. Oddłużanie, tak jak jest prowadzone w przypadku Pani Mileny, ma sens, ponieważ zajmują się nim eksperci w tej dziedzinie. Dzięki temu, kobieta z miesiąca na miesiąc zmniejsza swoje zadłużenia i zaczyna już czuć na plecach nie oddech windykacji i pozwów, a wolności finansowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw w sprawie Provident