Odzyskujemy pieniądze za przedłużanie

Ci co czytają Portal Dłużnika, albo są naszymi Klientami już wiedzą, że nie tylko bronimy zadłużonych, ale m.in. odzyskujemy pieniądze za przedłużanie. Dziś taka właśnie sprawa. Firma pożyczkowa Vivus, która niezasadnie pobrała pieniądze od Pana Leszka, nie miała ochoty na zwrot 13.214,00 zł. Suma naprawdę znacząca, więc ani myśleliśmy, aby zrezygnować po tym, kiedy na skierowane przez naszych specjalistów w oddłużaniu wezwanie do zwrotu pieniędzy wpłaconych za przedłużenia, Vivus odpowiedział negatywnie. Jako pełnomocnicy naszego Klienta, wnieśliśmy pozew o zapłatę. Uzyskaliśmy nakaz zapłaty nakazujący Vivus zwrot pieniędzy wraz ze wszystkimi dodatkowymi kosztami procesowymi.

Pozwany: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 13.214,00 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie opłat pobranych za przedłużenia
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty nakazujący Vivus  zwrot 13.214,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Firmy pożyczkowe pobierają niezasadne opłaty

Klienci instytucji pozabankowych musza zdawać sobie sprawę, że bardzo często są obciążani nienależnymi opłatami. Do takich należą te za przedłużenia i refinansowania. Dlatego po zamknięciu pożyczki, powinni wystąpić o ich zwrot. Jednak tutaj sprawa nie wygląda tak prosto jak w przypadku, kiedy pieniądze były pobierane od konsumenta. Najczęściej tylko skierowanie sprawy do sądu, jest w stanie zmusić parabank do zwrotu pieniędzy za tego typu opłaty.

Dlatego pozwólcie, aby procesowym odzyskiwaniem nienależnie pobranych pieniędzy, zajęli się profesjonaliści w tej dziedzinie. A tacy mecenasi są w naszym dziale specjalizującym się tego typu odzyskach.

Odzyskujemy pieniądze za przedłużanie

Pan Leszek nie przypuszczał, że może odzyskać tak dużo pieniędzy. Kiedy jeden z mecenasów z działu odzyskowego, zwrócił się do niego z prośbą o dostarczenie wszystkich dokumentów związanych z pożyczkami w Vivus, ich spłatą oraz wniesionymi opłatami za przedłużenia, przekazał, że będziemy starali się o zwrot. Mężczyzna nie dowierzał, że będzie to możliwe, aż do teraz, kiedy na własne oczy zobaczył wydany przez sąd nakaz zapłaty, zobowiązujący Vivus do zwrotu pokaźnej kwoty. Jak widać ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu można naprawdę wiele zyskać.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy pieniądze za przedłużanie

Telewizja Oddłużeniowa

x