Drogie pożyczki pozabankowe

Nie od dzisiaj wiadomo, że finansowanie z sektora pozabankowego to bardzo drogie pożyczki pozabankowe. Pożyczkodawcy chcąc czerpać jak największe zyski, obciążają swoich Klientów najróżniejszymi opłatami, które zsumowane nie mieszczą się w żadnych dopuszczalnych prawem normach. Dlatego coraz częściej występujemy w imieniu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika z pozwami o zapłatę. Jak widać na nakazie zamieszczonym poniżej, sąd zobowiązał firmę pożyczkową PolCredit (Łatwy Kredyt), do zapłaty na rzecz Pana Bogdana 3.108,00 zł, które stanowią nienależnie pobrane opłaty. Ta kwota jednoznacznie pokazuje, jak drogie jest pożyczanie w tego typu instytucjach.

Pozwany: PolCredit Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.108,00 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty nakazujący PolCredit  zwrot 3.108,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Dlaczego konsumenci sięgają po drogie pożyczki pozabankowe?

Często pochylając się nad długami naszych Klientów zastanawiamy się co ich skłoniło do zaciągania tak drogich pożyczek pozabankowych. Myśląc rozsądnie, chyba nikt nie skusiłby się na ponoszenie tak ogromnych kosztów. Jednak tego typu finansowania, nieustannie znajdują bardzo szerokie grono odbiorców, którzy potem mają trudności z ich spłatą. Pomijając nieprzewidziane sytuacje życiowe, zmuszające do dosłownego wykopania pieniędzy spod ziemi, wydaje się nam, że trwający bum na tego typu pożyczki, ma związek z ich dostępnością. Obserwujemy związek z faktem pojawienia się firm pozabankowych w internecie, a zwiększonym zainteresowaniem konsumentów. Dostępność, łatwość i  szybkość otrzymania gotówki oraz minimum formalności, pcha ludzi po tego typu produkty. Także lekkie podejście Polaków do wydawania pieniędzy, powiązane z chęcią szybkiego posiadania wszystkiego, sprawia, że nie zastanawiamy się nad kosztami. Interesuje nas tylko to co za chwilę znajdzie się na koncie. Na szczęście mecenasi z Portalu Dłużnika znaleźli sposób jak sobie z tym radzić i odzyskują dla naszych Klientów, coraz więcej niezasadnie wpłaconych pieniędzy.

PolCredit zwróci niezasadnie pobrane pieniądze

Nasz Klient odzyska od PolCredit niezasadnie pobrane pieniądze. Kolejny raz mecenasi z naszego działu odzyskowego pozwali z sukcesem firmę pożyczkową.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Drogie pożyczki pozabankowe

Telewizja Oddłużeniowa

x