Czy mam szansę wygrać w sądzie? Ileż razy słyszymy to pytanie zadawane przez kolejnych pozwanych. Ale dzisiaj skupimy się na sprawie z Duo Finance, ponieważ to ją chcemy Państwu przedstawić. Na zadane pytanie, mogliśmy odpowiedzieć, dopiero po zapoznaniu się z dokumentami. Informacja zwrotna przekazana naszej Klientce, była nader optymistyczna. W naszej ocenie roszczenie na 3.956,88 zł, było w pełni nienależne powodowi. Pozostało podnieść odpowiednie zarzuty i rozwinąć stanowisko wnosząc dalsze pisma procesowe. To też uczyniliśmy i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił powództwo Duo Finance w całości.

Powód: Duo Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.956,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy kiedyś uda mi się wyjść z długów?

Myśli dłużnika nieustannie krążą wokół jego problemów ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, prowadzonych wobec niego działań windykacyjnych i postępowań sądowych, czy nawet komorniczych. Wielu nie licząc w życiu już na nic lepszego, poddaje się i egzystuje w biedzie, uważając, że niestety tak już będzie i trzeba się z tym pogodzić. Ale my jako specjaliści zajmujący się oddłużaniem, mamy zupełnie odmienne zdanie. Po prostu wiemy, że z profesjonalną pomocą prawną z długów można wyjść. Pomogliśmy uporać się z tym problemem wielu zadłużonym i wyprowadziliśmy ich na finansową prostą. Daliśmy szansę na rozpoczęcie uporządkowanego życia. A co dalej z tym zrobią i jaką naukę wyciągną dla sienie, niestety nie zależy już od nas.

Sąd oddala powództwo Duo Finance

Pani Wiktoria z niecierpliwością czekała na wyrok w sprawie z powództwa Duo Finance. Był to spór zamykający jej kilkuletnią walkę z długami, którą toczyła z pomocą specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Wygrywając dla naszej Klientki ten proces, postawiliśmy kropkę nad „i”, pokazując, że całkowite wyjście z długów jest możliwe. Zniknął ostatni dług, można zacząć na nowo żyć, unikając wcześniej popełnionych błędów. Sąd oddalił powództwo Duo Finance w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd oddalił powództwo Duo Finance