Nasza kancelaria prawna powstała z myślą o tym, aby pomagać Polakom wychodzić z długów. Skutecznie oddłużamy Polaków od kilkunastu lat. Jednym z naszych Klientów jest Pan Adam, który ma na głowie wiele zobowiązań, które spędzają mu sen z powiek. Z jednym z nich właśnie skończyliśmy spór o zapłatę 5.497.90 zł. To firma skupująca długi dochodziła procesowo od mężczyzny zapłaty. Jednak musi pogodzić się z porażką. Sąd oddalił w całości powództwo Efficenter, obciążając powoda kosztami procesu.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.497,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skutecznie oddłużamy Polaków

Nasza kancelaria prawna z siedzibą w Łodzi, specjalizuje się w oddłużaniu. Nie zajmujemy się innymi dziedzinami prawa, ponieważ przed laty podjęliśmy decyzję, że właśnie to chcemy robić. Opierając się też na własnych doświadczeniach, wiedzieliśmy, że na rynku jest nisza w tym zakresie i brakuje miejsca, gdzie osoby ścigane przez windykację, komorników, nie mają miejsca, w którym mogliby znaleźć wsparcie i specjalistyczną pomoc. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw i rozpoczęliśmy działalność oddłużeniową. Na początku nie było łatwo. I my musieliśmy wiele się nauczyć oraz nieustannie doskonalić i rozwijać zespół naszych mecenasów tak, aby móc sprostać zmieniającej się rzeczywistości, jak i rosnącej liczbie świadomych swoich praw dłużników. To właśnie oni zwracają się do nas o pomoc prawną w oddłużaniu. Otrzymują ją i to na najwyższym poziomie.

Oddłużyliśmy już tysiące Polaków i nadal oddłużamy kolejnych. Mamy nadzieję, że coraz więcej osób, które wpadły w długi i nie radzą sobie z ich spłatą, będzie szukała u nas specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Oferujemy kompleksowe działania, mające na celu wyprowadzenie Klienta z finansowego dołka, dając mu możliwość startu w życie wolne od długów.

Oddłużanie i sprawa z Efficenter

Od lat skutecznie oddłużamy Polaków. W sprawie z Efficenter znakomicie sprawdziło się oddłużanie procesowe. Dzięki temu mogliśmy uwolnić naszego Klienta od zapłaty dochodzonego długu. Zgodnie z wyrokiem sądu, roszczenie Efficenter nie zasługiwało na uwzględnienie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skutecznie oddłużamy Polaków