Kiedy SKOK Stefczyka pozwał naszego Klienta o zapłatę 37.629,75 zł, strach zajrzał mu w oczy. Do końca miał nadzieję, że uniknie sądu i będzie w stanie porozumieć się z pożyczkodawcą. Jak widać tak się nie stało i dopiero po odebraniu z sądu nakazu zapłaty, skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową. Pan Henryk był tak przerażony, że nie mógł zebrać myśli. Kiedy przekazał nam sprawę, to już nasi mecenasi skupili się na myśleniu i ustalaniu właściwego planu oddłużania, aby zapewnić sukces w tym sporze. Ponownie nie pomyliliśmy się obierając taką, a nie inną taktykę. Nasze wyczucie tematu oddłużania, nie zawiodło kolejny. Dziś oddalone powództwo SKOK Stefczyka.

Powód: Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka
Wartość przedmiotu sporu: 37.629,76 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie chcesz stracić dorobku życia, skorzystaj z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu

Nie trzeba być w spirali zadłużenia i posiadać liczne nieuregulowane do końca zobowiązania, aby wpaść w bardzo poważne kłopoty finansowe. Niejednokrotnie jedna zaciągnięta pożyczka lub kredyt na wysoką kwotę sprawi, że wynikający z tego dług, będzie większy niż u Klienta znajdującego się w pętli długów. Wówczas sytuacja jest tak samo dramatyczna, ponieważ zostawienie takiej sprawy samej sobie, spowoduje najpierw zasądzenie, potem egzekucję komorniczą i na koniec, licytację z majątku dłużnika.

Tego wszystkiego można uniknąć, wspierając się specjalistyczną pomocą w oddłużaniu mecenasów z naszej kancelarii. Nie twierdzimy, że będzie możliwe oddalenie, czy nawet ograniczenie wysokości każdego takiego powództwa. Ale nawet w przypadku przegrania sprawy, podejmiemy negocjacje z wierzycielem, aby podpisać ugodę na ratalną spłatę długu. Wówczas nie będzie egzekucji komorniczej, a dług zostanie spłacony na dogodnych warunkach.

Oddalone powództwo SKOK Stefczyka

W przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy z powództwa SKOK Stefczyka, nasz Klient może odetchnąć z ulgą. Do przerwy 1:0 dla nas. Prezentujemy oddalone powództwo SKOK Stefczyka na niebagatelną kwotę blisko 38.000 zł

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalone powództwo SKOK Stefczyka