Spółka finansowa Vippo należy do jednych z młodszych na rynku pożyczek pozabankowych. Są to finansowania ratalne, które wielu wydają się wygodniejsze do spłaty. Ale jeżeli tak jak w przypadku naszej Klientki są brane na spłatę posiadanych już zobowiązań, okażą się kolejnym kamieniem ciągnącym  dłużnika na dno. Teraz mecenasi z naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu, pomagają kobiecie się od niego odbić i trzeba przyznać, że robią to z sukcesem. Dzisiaj przed Państwem kolejna wygrana dla Pani Karoliny sprawa. Tym razem oddalony pozew Vippo.

Powód: Vippo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.856,75 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie wchodź na siłę w cudzą skórę, bo możesz za to zapłacić długami

Bycie sobą w dzisiejszej trudnej rzeczywistości nie jest łatwe. Trzeba naprawdę mieć silny charakter i znać swoją wartość, aby nie ulegać nadmiernej presji otoczenia. Nie mówimy, aby być sztywnym i nie poddawać się dobrym trendom, ale ślepe dążenie za tłumem, może naprawdę źle się skończyć. Szczególnie młode pokolenie jest podatne na zewnętrzne wpływy i presję wywieraną na nich przez innych. Wielu próbując dorównać środowisku w jakim się obraca i nie ma tutaj znaczenia, czy jest to praca, czy tylko sfera towarzyska, przecenia swoje możliwości finansowe i sięga po liczne pożyczki. Oczywiście są to finansowania zaciągane online, ponieważ życie młodych kręci się w sieci, więc i pożyczanie w ten sposób, jest dla nich najwygodniejsze. A potem pojawiają się długi i czar pryska.

Pamiętaj, bądź sobą i nie poddawaj się presji otoczenia, a unikniesz wielu kłopotów.

Oddalony pozew Vippo

Dziś na stronie Portal Dłużnika oddalony pozew Vippo. Sąd podzielił nasze stanowisko i zgodził się, że roszczenie było bezpodstawne. Na tej podstawie powództwo oddalił.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew Vippo