Mamy ogromne doświadczenie w oddłużaniu. Każdego dnia przekonują się o tym Klienci Portalu Dłużnika. Kancelaria prawna taka jak nasza, pozwoliła wielu dłużnikom uwierzyć nie tylko w to, że z naszą specjalistyczną pomocą wyjdą z długów, ale także w samych siebie. Jest to bardzo ważne, aby mogli stawiać czoło trudnościom i rozpocząć nowe życie bez długów. Niebawem takim szczęśliwcem będzie Pan Grzegorz, którego oddłużanie niebawem się zakończy. Jedną z ostatnich spraw była ta z powództwa funduszu Best. W tym sporze oddłużyliśmy Klienta na prawie 6.000,00 zł. Po naszych działaniach procesowych, sąd oddalił w całości powództwo Best NSFIZ.

Powód: Best II NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: ok. 6.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to kancelaria prawna z ogromnym doświadczeniem w oddłużaniu

Miotasz się miedzy jednym telefonem od windykacji, a stosem pism wzywających Cię do zapłaty długów? Pogubiłeś się komu i ile tak naprawdę jesteś dłużny? Nie wiesz kto Cię pozwał i za co? Nie wiesz jak porozumieć się z bankiem, aby zmniejszył Twoje raty? Boisz się egzekucji komorniczej? A może dawny wierzyciel jest Ci winien pieniądze? Aby to wszystko uporządkować i zacząć wychodzenie z długów, nie znamy innej drogi, jak nawiązanie współpracy z kancelarią prawną specjalizującą się w oddłużaniu. A taką właśnie jest Portal Dłużnika, który aktywnie pomaga zadłużonym już od wielu lat. Przez ten czas bardzo dużo się nauczyliśmy i wypracowaliśmy takie narzędzia, które w wielu przypadkach są bardzo skuteczne.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje oddłużanie będzie naprawdę prowadzone prawidłowo, zdaj się na nasze doświadczenie, tak jak to już zrobiło wielu dłużników i nie pożałowało swojej decyzji.

Doświadczenie w oddłużaniu vs pozew Best NSFIZ

Doświadczenie w oddłużaniu i ciężka, żmudna praca, pozwoliła na zamknięcie kolejnego sporu o długi. Dzięki naszym działaniom procesowym, sąd wydał wyrok oddalający roszczenie funduszu Best.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

doświadczenie w oddłużaniu