Jeżeli nie chcesz, żeby Twoje problemy z długami skończyły się u komornika, musisz zrobić to co Pani Lena, czyli nawiązać współpracę z naszą kancelarią prawną Portal Dłużnika, specjalizującą się w oddłużaniu. Musisz zrozumieć tak jak nasza Klientka, że sam nie masz szans na wydostanie się ze spirali zadłużenia. A bierna postawa, na pewno zaprowadzi Cię do kancelarii, ale komorniczej i długi zamiast maleć, będą się powiększały. Dlatego skontaktuj się z nami, a my rozpoznamy Twój problem i ustalimy plan oddłużania. Dzięki takiemu planowi nasza Klienta pozbywa się i długów i po wygraniu sprawy z Alektum Capital, jej zadłużenie ponownie się zmniejszyło. Tym razem o 2.180,62 zł, ponieważ o taką kwotę pozwał ją wierzyciel wtórny.

Powód: Alektum Capital II AG z siedzibą w Zug (Szwajcaria)
Wartość przedmiotu sporu: 2.180,62 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie dopuść do egzekucji komorniczej

Nie rozumiemy podejścia wielu zadłużonych do swoich kłopotów finansowych. Wszyscy okrutnie boją się egzekucji komorniczej, a tylko niewielki procent podejmuje działania, aby tego uniknąć. Przecież każdego dnia udowadniamy w artykułach zamieszczanych na stronie Portal Dłużnika, należącej do naszej kancelarii oddłużeniowej, że z długami można sobie poradzić. Wystarczy naprawdę chcieć to zrobić i wesprzeć się naszymi mecenasami. Na nic zda się ukrywanie długów, zamartwianie, ponieważ prędzej czy później wierzyciele zaczną procesowo dochodzić swoich roszczeń. A stąd już naprawdę niedaleka droga, aby Państwa nieuregulowane zobowiązania, zawędrowały do komornika. Jednak możecie temu zapobiec, podejmując mądrą decyzje o oddłużaniu.

Nie bój się prosić o pomoc prawną w oddłużaniu. Nie wstydź się swoich długów. To raczej wstydem będzie, kiedy nic z nimi nie zrobisz i pozwolisz, aby przysporzyły Ci jeszcze większych zmartwień.

Plan oddłużania

Pani Łucja nie będzie miała komornika, ponieważ obroniliśmy ją przed roszczeniem Alektum Capital. Sąd zapoznał się z podniesionymi przez naszych mecenasów zarzutami i oddalił powództwo. Naszym zdaniem mądry, przemyślany i skuteczny plan oddłużania to absolutna podstawa.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

plan oddłużania