Wielu Klientów zwracających się do naszej kancelarii oddłużeniowej o pomoc prawną, zadłużyło się w Money Man, gdzie podmiotem finansującym jest ID Finance. W zasadzie większość sporów z tym podmiotem wygrywamy w całości. Dziś kolejna taka sprawa. Najpierw pozew Money Man w e-sądzie, później sprzeciw, a później wyrok oddalający powództwo w całości. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.997,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Indywidualne podejście do każdej sprawy, szansą na dobre rozstrzygnięcie sporu

Mecenasi z Portalu Dłużnika tworzący zespół ekspertów w dziedzinie oddłużania, doskonale wiedzą, że tak naprawdę nie ma dwóch identycznych spraw. Mogą być bardzo podobne, a różnice na pierwszy rzut oka nawet niezauważalne. Jednak nic nie ujdzie naszej uwadze. Potrafimy dostrzec nawet minimalne różnice, które jak się okazuje, mają ogromne znaczenie w chwili, kiedy chcemy podnieść trafne zarzuty. To one są kluczem do sukcesu i dzięki nim możemy oddłużać procesowo naszych Klientów.

Indywidualne podejście do każdej prowadzonej przez nas sprawy, pozwala nam i naszym Klientom na osiąganie tak wielu sukcesów. Oddłużamy ich wykonując raz większy raz mniejszy krok, ale nie cofamy się, tylko idziemy do przodu.

Pozew Money Man w e-sądzie

Prezentowa dzisiaj sprawa z powództwa Money Man, pokazuje to o czym bardzo często piszemy. Mianowicie chodzi o to, że do każdej sprawy trzeba podchodzić indywidualnie. Gdybyśmy tylko bazowali na setkach wygranych w całości procesach z ID Finance i podnieśli identyczne zarzuty, zapewne nasza Klientka przegrałaby sprawę i musiałaby zapłacić całą pretensję główną ze wszystkimi dodatkowymi kosztami procesowymi. A tak, dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi mamy kolejny wyrok oddalający powództwo w całości. Prezentujemy go poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Money Man w e-sądzie