Co zrobić, kiedy wpadliśmy w długi, natrętna windykacja nie przebiera w środkach, aby wydusić od nas pieniądze i zaczynają pojawiać się nakazy zapłaty wydawane przez sąd? My znamy tylko jedno rozwiązanie tej patowej sytuacji. Trzeba tak jak Pani Maja zadzwonić do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika i skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy prawnej. Będziemy walczyli o Państwa sprawy do upadłego, jak zrobiliśmy to w sporze z powództwa Profi Credit, gdzie na szalę rzucono 17.193,22 zł. Nie poddaliśmy się po wyroku zasądzającym wydanym przez sąd rejonowy. Wnieśliśmy apelacją i w II instancji, uzyskaliśmy oddalający w całości wyrok w sprawie z Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 17.193,22 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji naszej Klientki w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie każdy może pracować jako oddłużeniowiec

Prowadząc działania oddłużeniowe, trzeba umieć nie tylko zachować zimną krew i trzeźwe spojrzenie w różnych trudnych, kryzysowych sytuacjach, ale także być bardzo skrupulatnym, obowiązkowym i uczciwym. Praca ta wymaga od nas  specjalnych predyspozycji i dlatego nie wszyscy mogą ją wykonywać. Dlatego nie każdy kto chce może wejść do naszego zespołu. Cały czas myślimy o naszych Klientach i o tym, że jesteśmy zobowiązani do zaoferowanie im pomocy prawnej w oddłużaniu na najwyższym poziomie. Dlatego też i nasza kadra musi spełniać stawiane przed nią wymagania.

Wyrok w sprawie z Profi Credit

Zespół prawników tj adwokatów, radców prawnych, aplikantów z Portalu Dłużnika stanowią specjaliści w oddłużaniu, mający waleczne serca. Nie poddajemy się w kryzysowych sytuacjach. Zachowując trzeźwy umysł, możemy skutecznie bronić naszych Klientów. Dziś kolejny wyrok w sprawie z Profi Credit, która była męcząca i dla nas i dla Pani Mai. Ciągnęła się prawie dwa lata, ale zakończyła pełnym sukcesem. Zaskarżyliśmy nietrafiony wyrok wydany w sądzie rejonowym. W II instancji sąd uwzględnił naszą apelację w całości. Oddłużyliśmy naszą Klientką na ponad 17 tys. złotych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wyrok w sprawie z Profi Credit