Obecnie, kiedy na terenie naszego kraju wprowadzona stan epidemiczny, większość instytucji w miarę swoich możliwości przeszła na procę zdalną online. W naszej kancelarii oddłużeniowej nie jest to nic nowego. Od lat w ten sposób odsługujemy naszych Klientów, umożliwiając im kontakt z naszymi ekspertami za pośrednictwem wszystkich dostępnych środków komunikacji. Dzięki takiej konsultacji Pani Alicja nawiązała z nami współpracę i od prawie roku jest naszą Klientką. Dzisiaj kolejny dług, który dzięki  naszym działaniom zniknął. Musieliśmy wnieść apelację, ponieważ sąd rejonowy nie zrozumiał, że nasza Klientka nie ma długu w Best i dopiero sąd II instancji wydał wyrok oddalający w całości powództwo funduszu Best I NSFIZ.

Powód: Best I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.632,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji naszej Klientki w całości , brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy kontakt z prawnikiem online jest tak samo skuteczny jak ten bezpośredni?

Nad odpowiedzią na postawione pytanie, mogą zastanawiać się Ci z Państwa, którzy jeszcze nie są Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. A dlaczego? Ano dlatego, że nasi Klienci doskonale wiedzą, że taki przepływ informacji w najmniejszym stopniu nie zakłóca naszej pracy i nie ma najmniejszego wpływy na pogorszenie skuteczności podejmowanych przez nas działań. Już od dawna, chcąc zaoszczędzić dłużnikom czasu i pieniędzy, wyszliśmy im naprzeciw, proponując różne formy kontaktu. Najważniejsze jest, aby dotarły do nas dokumenty w pozwanej sprawie, czy te mówiące o całościowym zadłużeniu osoby, która wpadła w spiralę zadłużenia. A żeby tak się stało, nie jest potrzebna osobista wizyta w kancelarii. Wystarczą skany przesłane pocztą elektroniczną. Bo przecież na podstawie dokumentów ustalamy plan oddłużania.

Apelacja w sprawie z powództwa funduszu Best

Dokumenty wysłane mailem, które dostaliśmy od naszej Klientki i konsultacja telefoniczna, w zupełności wystarczyły naszym specjalistom w oddłużaniu, aby wygrać spór z powództwa funduszu Best. Co prawda musieliśmy walczyć w II instancji, ale nie zmienia to faktu, że powództwo zostało oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

funduszu Best