Nasz Klientka od kilkunastu dni miała w domu nakaz wydany na rzecz Eques Creditum, na którym widniała kwota pretensji głównej w wysokości 3.995,99 zł, kiedy zaczęła gorączkowo szukać pomocy prawnej w oddłużaniu. Kiedy  skontaktowała się z Portalem Dłużnika, o mały włos, a byłoby za późno na wniesienie sprzeciwu. Jednak zdążyliśmy w ostatniej chwili i mogliśmy tak pokierować obroną, że powództwo Eques Creditum zostało w całości oddalone przez sąd. Nasza Klientka już wie, że nie można tak ważnych spraw zostawiać na ostatnią chwilę, ponieważ generuje to zupełnie niepotrzebne nerwy u pozwanego jak i u naszych mecenasów, którzy są zmuszeni do działania pod ogromną presją czasu.

Powód: Eques Creditum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 3.995,77 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Działanie pod presją czasu, generuje niepotrzebny stres

Każdy z nas lubi, kiedy wszystko w jego życiu, pracy jest poukładane i przebiega zgodne z planem. Podobnie rzeczy się mają w naszej kancelarii oddłużeniowej. Porządek, każdy wie co ma robić i za co odpowiada, Każda decyzja jest na spokojnie przemyślana, wówczas nie ma prawa wkraść się najmniejsza pomyłka. Jednak specyfika naszej pracy jest bardzo złożona i skomplikowana. Pracujemy z osobami zadłużonymi, które są wykończone psychicznie przez prowadzone działania windykacyjne i dość często nie potrafią trafnie podejmować decyzje co do dalszego życia i finansów. A, że finanse dłużników są w opłakanym stanie, więc należy tutaj działać metodycznie. Dlatego zdecydowanie lepiej jest dla zadłużonego, kiedy zwróci się do nas o pomoc wcześniej, wówczas na spokojnie jesteśmy w stanie wszystko zaplanować. Dzięki temu unikamy pracy pod ogromną presją czasu, zaoszczędzając sobie i przede wszystkim pozwanemu niepotrzebnego stresu i niepewności czy zdąży się ze wszystkim na czas.

Nakaz wydany na rzecz Eques Creditum

Pomimo, że początek tej sprawy był nerwowy, nie przeszkodziło to naszym mecenasom w wygraniu sporu o zapłatę z Eques Creditum. Nakaz wydany na rzecz Eques Creditum trafił do kosza, a wyrok jest jakże korzystny.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

nakaz wydany na rzecz Eques Creditum