Niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo Portfolio Investment

Dzięki wskazówkom i pomocy specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, zadłużeni w końcu zrobili porządek w swoich długach i mogliśmy przystąpić do oddłużania. Tym razem na wokandę trafiły ich sprawy podmiotu wtórnego. Wszyscy z tych sporów wyszli obronną ręką. Zasądzono niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo 

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.528,00 zł, 3.288,00 zł, 2.703,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty do niespłaconych kapitałów pożyczek 1.010,52 zł, 1.572,54 zł, 579,28 zł, brak kosztów procesu

Porządek w dokumentach ułatwia prowadzenie oddłużania

Wszyscy z Państwa, którzy w swojej pracy muszą borykać się ze stosami dokumentów wiedzą, że ich uporządkowanie bardzo ułatwia pracę i pozwala na uniknięcie wielu niepotrzebnych kłopotów. Taka dyscyplina szczególnie powinna obowiązywać, kiedy  mówimy o finansach. Posiadanie długów jak najbardziej zaliczamy do tej sfery, ponieważ chodzi w nich przecież o pieniądze. Często w naszej pracy oddłużeniowej spotykamy się z tym, że zadłużeni szukający pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej, zupełnie nie są zorientowani co, komu i ile są dłużni. Nawet nie do końca wiedza, którą pożyczkę już spłacili. W takim bałaganie trudno się zorientować o co chodzi, a tym bardziej zaplanować oddłużanie. Tym bardziej, że niektóre sprawy, gdzie został wydany przez sąd nakaz zapłaty, wymagają natychmiastowej reakcji, poprzez wniesienie sprzeciwu.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, których dopadł problem długów. Uporządkujcie swoje dokumenty. Zróbcie czytelne zestawienie swoich wierzycieli, łącznie z tymi, gdzie zamknęliście swoje zobowiązania. Po pierwsze dokładnie dowiecie się co komu jesteście dłużni, a też może okazać się, że spłaciliście swoje pożyczki przedłużeniami lub zrefinansowaniami. Po drugie, dacie nam informację czy na zamkniętych pożyczkach są do odzyskania pieniądze.

Niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo

Przedstawione dzisiaj sprawy z powództwa Ultimo, zakończyły się dla naszych Klientów, wydaniem korzystnych dla nich wyroków. Dopłaty do kapitałów zamykają te długi.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo

Niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo

Niewielkie dopłaty w sprawach z Ultimo