Vindix Investments to przykład windykatora, który zajmuje się skupowaniem wierzytelności, następnie dochodząc ich zapłaty na drodze sądowej. I w takim nabytym pakiecie znalazł się dług Pana Bogdana, którego wysokość co prawda nie była oszałamiająca, ale Vindix ani myślał odpuścić 816,88 zł, stojąc na stanowisku, że te pieniądze są mu należne. Kiedy nakaz zapłaty wraz z pozwem został doręczony przez sąd naszemu Klientowi, nie tracąc cennego czasu podaliśmy analizie dokumenty. Oczywiście z zachowaniem ustawowego 14-dniowego terminu, wnieśliśmy sprzeciw i mogliśmy czekać co będzie działo się dalej. Pisma procesowe wniesione przez pełnomocnika Pana Bogdana, były na tyle klarowne i czytelne dla sędziego, że wydał wyrok oddalający w całości powództwo Vindix.

Powód: Vindix Investments Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 816,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc specjalistów w oddłużaniu, zagwarantuje zadłużonemu skuteczne i spokojne wychodzenie z długów

O wiele spokojniejsi są dłużnicy, którzy korzystają ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Wiele rzeczy ich nie zaskakuje, ponieważ dokładnie wiedzą co dzieje się w ich sprawach i czego mogą się spodziewać. Wszystkie długi mają uporządkowane, policzone, sprawdzone ze wszystkich możliwych stron co do ich zasadności. Ustalony jest także plan oddłużania, który oczywiście nie jest sztywny. Bywa, że w sprawie zadzieje się coś nieprzewidzianego, wówczas wszystko modyfikujemy, aby móc dalej działać na korzyść Klienta.

Najważniejsze jest to, abyście Państwo sami nie bawili się w prawników. Ponoć lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu, ale  w oddłużaniu nie znajduje to przysłowie potwierdzenia. Nie będzie ani kanarka ani wróbla, a zostaną długi z asystą komornika.

Chcesz skutecznie i spokojnie wychodzić z długów? Skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową, a przekonasz się co znaczy pomoc ekspertów.

Pomoc specjalistów w oddłużaniu w sprawie z Vindix Investments

I ponownie pomoc prawna specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika okazała się niezawodna. Po ich działaniach, sąd oddalił roszczenie Vindix Investments.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Vindix Investments