Zagraniczny wierzyciel wtórny Alektum Capital pozwał Pana Zbigniewa o 1.975,48 zł. Kiedy mężczyzna zwrócił się o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej, jeden z mecenasów poddał analizie dokumenty w sprawie. Następnie przedstawił plan oddłużania, na który mężczyzna przystał. Po podpisaniu umowy i udzieleniu pełnomocnictwa, nie pozostało już nic innego, jak zabrać się do pracy i wykazać niezasadność tego roszczenia. Pozew i załączniki, które dostarczył sąd wraz z wydanym nakazem zapłaty, w rękach specjalisty w oddłużaniu okazały się prawdziwą kopalnią dowodów, które pozwoliły nam na wniesienie odpowiednich zarzutów. Oczywiście pod siłą i co jeszcze ważniejsze, trafnością argumentów, sąd wydał stosowny wyrok, oddalając w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG z siedzibą w Zug (Szwajcaria)
Wartość przedmiotu sporu: 1.975,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy oni zajmą się moją sprawą? Wielu dłużników niepotrzebnie zadaje sobie to pytanie

Niestety wielu dłużników pozostawia swojej sprawy nie podejmując się obrony, ponieważ są przekonani, że duża kancelaria prawna nie będzie chciała zajmować się pozwami na mniejsze kwoty. Takie myślenie może wynikać z doświadczeń jakie mają po kontaktach w niewłaściwych miejscach, gdzie uznano ich sprawy za nieopłacalne lub sami uważają, że nikt nie będzie chciał się procesować o nieduże pieniądze.

Proszę Państwa taki sposób myślenia jest przede wszystkim krzywdzący dla Was samych. Odbieracie sobie tym samym szansę na specjalistyczna pomoc w oddłużaniu i nie dajecie możliwości, aby Wasze życie wróciło do normalności. Zapamiętajcie, że prawdziwa kancelaria oddłużeniowa nie patrzy jedynie na swój zarobek. Pracujący tam mecenasi, wiedzą w jak trudnej sytuacji jest dłużnik i nigdy nie odprawią go z kwitkiem nawet, kiedy w grę wchodzi proces o nieduże pieniądze.

Wierzyciel wtórny Alektum Capital

Dzięki temu, że nasz Klient wierzył, że uzyska u nas pomoc prawną w oddłużaniu, mogliśmy obronić go skutecznie przez pozwem Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wierzyciel wtórny Alektum Capital