Eques Debitum to fundusz sekurytyzacyjny, który nie przykłada większej uwagi do windykacji długu. Bardzo często w ogóle jej nie ma, a pierwszym sygnałem, że coś od nas chce, jest wydany przez sąd nakaz zapłaty. Tak było we wszystkich prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa tego wierzyciela wtórnego. Na szczęście pozwani skorzystali z naszej specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Prezentujemy kolejne cztery wygrane z Eques Debitum. Sądy oddaliły powództwa w całości.

Powód: Eques Debitum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.081,00 zł, 5.494,00, 2.904,01, 2.024,75 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie trać czasu na zdobywanie wiedzy o oddłużaniu w internecie. W zderzeniu z pełnomocnikiem powoda samemu nie masz szans

Człowiek nad którym wiszą długi, jest nimi przytłoczony do tego stopnia, że najczęściej kolejne podejmowane prze niego decyzje są błędne. Powodują nie tylko trwanie w obecnych długach, ale co gorsze ich pogłębianie. Gubi ich przeświadczenie, że będą w stanie sobie sami poradzić, procesując się z wierzycielami. Myślą, że to czego naczytają się w internecie, zupełnie im wystarczy. Cały zespół naszych specjalistów w oddłużaniu wie najlepiej, że niestety nie wystarczy. A skąd to wiemy?

Po prostu wielu z nich zostaje w końcu Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej. Niestety w wielu sprawach nie jesteśmy już  wstanie nic zrobić. To co sami zawalili na całej linii, z bólem serca musimy spisać na straty. Ze zdecydowaną większością spraw nie da się już nic zrobić. Zasądzone długi trzeba spłacić ze wszystkimi dodatkowymi kosztami. A my jedyne w czym możemy pomóc, to w podjęciu negocjacji z wierzycielem, aby wstrzymał egzekucję komorniczą i pozwolił zadłużonemu płacić w dogodnych ratach to co nakazał sąd.

Pomoc w sprawach z Eques Debitum

Nie działaj sam, nasza kancelaria oddłużeniowa jest po to, aby udzielić Ci profesjonalnej pomocy, tak jak to zrobiła w sprawach z Eques Debitum. Dziś cztery kolejne wygrane z Eques Debitum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrane z Eques Debitum

wygrane z Eques Debitum

wygrane z Eques Debitum

wygrane z Eques Debitum