Sąd oddalił w całości powództwo

Nie ma to jak pokrzyżować plany pozywającego, który chce położyć ręce, na pieniądzach osoby, którą uważa za swojego dłużnika. Tym podmiotem było DeltaWise, które zdobytym nakazem zapłaty, dochodziło od naszej Klientki 826,33 zł. Kwota w sumie nieduża i moglibyśmy powiedzieć Pani Marlenie, że nie ma się o co bić, ale tego typu reakcje nie są w naszym stylu. Każdy oddalony dług, przybliża dłużnika do finansowej wolności i z tego powodu, zajęliśmy się tym roszczeniem. Wykazaliśmy jego be. Sąd oddalił w całości powództwo DeltaWise.

Powód: DeltaWise OU
Wartość przedmiotu sporu: 826,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy wiesz, że dłużnik często nie jest dłużnikiem?

Dłużniku zapamiętaj nasze słowa, ponieważ wiemy o czym piszemy. Z naszego ogromnego doświadczenia w oddłużaniu, wiemy, że bardzo często ten, który uważa się za Twojego wierzyciela, wcale nim nie jest. A ty nieustannie podczas windykacji nazywany dłużnikiem, nie masz z nim nic wspólnego. Potwierdzają to wyroki prezentowane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, która zasypana jest orzeczeniami wydawanymi przez sądy, oddalającymi lub ograniczającymi roszczenia pozywających w znaczącej części. A to co w tym wszystkim najbardziej bulwersuje to fakt, że Ci określani jako dłużnicy, często są wierzycielami tych, którzy domagają się od nich pieniędzy.

Jednocześnie nie chcemy abyście doszli do wniosku, że nie macie żadnych długów i wszystko upadnie w sadzie. Niestety tak się nie stanie, ale zapewne wiele z Waszych długów okaże się nienależnych pozywającym. My zadbamy o to, abyście spłacali swoje długi na uczciwych warunkach.

Sąd oddalił w całości powództwo

Na wyspecjalizowaną w oddłużaniu pomoc prawną, możecie Państwo liczyć w naszej kancelarii. Tylko tak jak Pani Marlena musicie dać  nam znać o waszym problemie, a my zajmiemy się wszystkim. Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu w sprawie z DeltaWise, pozwoliła na anulowanie długu. Sąd oddalił w całości powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd oddalił w całości powództwo

Telewizja Oddłużeniowa

x