Jak mamy nieustannie nie pisać o tym, że trzeba się bronić przed nakazami zapłaty. Kolejny przykład w związku ze sprawą z Eques Debitum. Pretensja główna, której zapłaty od naszej Klientki domagał się fundusz sekurytyzacyjny wynosiła 6.927,00 zł, a sędzia orzekający, po podjętej przez naszego mecenasa obronie uznał, że należne jest tylko 86,55 zł. Jednoznacznie widać, że naprawdę nie ma tutaj nad czym dyskutować, ponieważ liczby mówią same za siebie. Ty też broń się przed pozwami! Możesz tylko zyskać!

Powód: Eques Debitum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 6.927,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału 86,55 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Zwrócenie się o pomoc w oddłużaniu nie jest wstydem tylko pokazuje, że jesteś świadomy swoich praw

Nie wiemy dlaczego jeszcze tak wielu zadłużonych po prostu wstydzi się zwracać o pomoc w oddłużaniu. Ci, którzy w końcu znaleźli drogę do naszej kancelarii oddłużeniowej, zmieniają całkowicie spojrzenie na swoje długi. Przekonują się, że nie jesteśmy śledczymi, którzy będą ich przesłuchiwali i dochodzili dlaczego brali pożyczki. Nie nam wydawać wyroki w tej kwestii. Nasz zespół ekspertów ma robić wszystko co w jego mocy, aby pomagać naszym Klientom wychodzić z długów. Cieszymy się, że tak wielu zna już swoje prawa i wie, że z właściwą pomocą prawną, mogą skutecznie bronić się przed wieloma roszczeniami.

Broń się przed pozwami

Gdyby Pani Marlena schowała nakaz zapłaty, który wydał sąd na rzecz Eques Debitum, zapewne już dzisiaj miałaby zajęcie komornicze. A tak może pogratulować sobie właściwej reakcji i cieszyć się, z tak wspaniałego wyroku wydanego przez sąd. Takich dłużników jak nasza Klientka stawiamy za przykład tym, którzy jeszcze wątpią czy oddłużanie z pomocą specjalizującej się w tej dziedzinie kancelarii prawnej ma sens. Jak widać po wyroku wydanym przez sąd, jak najbardziej ma, ponieważ dzięki temu zadłużony może wyjść na finansową prostą.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Broń się przed pozwami