Nie miejmy najmniejszych złudzeń, że wierzyciel nie będzie dochodził od nas zapłaty, nawet w przypadku, kiedy ma świadomość, że dług jest wątpliwy. Tak było w sprawie naszej Klientki, która sama czuła, że w sporze z bankiem coś nie gra tak jak należy. Postanowiła to skonsultować z mecenasem z naszej kancelarii oddłużeniowej po odebraniu nakazu zapłaty, gdzie widniała kwota 16,769,00 zł. Prawnik zapoznając się z dokumentami, zwrócił uwagę na wiele nieścisłości i sprzeczności, które były w pozwie. Na ich podstawie podniósł odpowiednie zarzuty, które wpłynęły na decyzję sędziego orzekającego w tej sprawie. Dług w Santander Consumer Bank nie istniał, a powództwo upadło w całości.

Powód: Santander Consumer Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.769,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Działanie po omacku w sprawach procesowych o długi, nie ma prawa zdarzyć się w naszej kancelarii oddłużeniowej

Portal Dłużnika to kancelaria prawna specjalizującą się w oddłużaniu o ugruntowanej pozycji i opinii. Cały nasz zespół bardzo ciężko pracował i nadal pracuje, aby dbać o utrzymywanie naszych usług na najwyższym poziomie. Często poświęcamy swój prywatny czas, który moglibyśmy spędzić z rodzinami, ponieważ chcemy pomagać dłużnikom. Dlatego u nas nie może zdarzyć się sytuacja, że jakakolwiek sprawa zostanie potraktowana po macoszemu. Działanie po omacku jest amatorszczyzną, na którą w naszej kancelarii nie ma miejsca. Uważamy się za profesjonalistów w sferze oddłużania i tak właśnie podchodzimy do każdej zleconej nam sprawy.

Dług w Santander Consumer Bank i wygrany proces

Nie bójmy się stawiać czoła długom, ale róbmy to sensownie. Taktyczne podejście do długu, poparte specjalistyczną wiedzą w oddłużaniu, w zdecydowanej większości spraw o długi daje bardzo dobre wyniki. Klienci naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, przekonują się o tym każdego dnia. Także Pani Dorota dla której wygraliśmy kolejny proces. Okazało się, że dług w Santander Consumer Bank nie istniał. Powództwo upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dług w Santander Consumer Bank