Nie ryzykuj! Najlepiej, gdy Twoje sprawy poprowadzi najlepsza kancelaria oddłużeniowa. Ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu możesz naprawdę dużo zyskać. Jak widać na przykładzie sprawy z powództw Liberis (Halopożyczka), oddłużenie w całości jest możliwe, dzięki profesjonalnej pomocy prawnej mecenasów z Portalu Dłużnika. Wygraliśmy dla naszego Klienta spór o zapłatę, gdzie przedmiotem sporu było 2.824,25 zł. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Liberis Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.824,25 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Po odebraniu nakazu zapłaty masz tylko 14 dni, aby podjąć działania w swojej obronie

Dłużniku zapamiętaj, że z chwilą, kiedy sąd doręczy Ci nakaz zapłaty, masz tylko 14 dni, aby podjąć działania, które mogą pozwolić na obronę przed dochodzonym roszczeniem. Może wydawać się, że jest to dużo czasu na zastanowienie się co do podjęcia dalszych kroków. Jednak jak pokazuje nasze doświadczenie w oddłużaniu, niestety wielu pozwanych przegapia termin na wniesienie sprzeciwu. W ten sposób raz na zawsze zamyka sobie drogę, aby nasi specjaliści w oddłużaniu mogli poddać pod merytoryczną ocenę sądu, zasadność wniesionego powództwa. Dlatego nie czekaj i kiedy odbierzesz nakaz zapłaty lub pozew, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Portalu Dłużnika.

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa to gwarancja sukcesu

Chwilówka zaciągnięta przez Pana Bogdana na platformie Halopożyczka, została udzielona przez spółkę Liberis Polska. Mężczyzna nie zapoznał się z umową i nawet nie wiedział, że właśnie ten podmiot jest jego pożyczkodawcą. Kiedy skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową, mógł liczyć na wyjaśnienie wszystkich niewiadomych. Po przekazaniu naszym ekspertom sprawy z powództwa Liberis, naszemu Klientowi pozostało uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozstrzygnięcie. Oczywiście nasz zespół i przydzielony pełnomocnik bez zwłoki przystąpili do działania, doprowadzając do wygrania sprawy. Sąd oddalił całe roszczenie Liberis Polska.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa