Nakaz zapłaty, który został wydany na rzecz Smart Lease nie zaskoczył naszej Klientki. W sumie czekaliśmy na niego, aby móc wdać się w merytoryczny spór przed sądem i wykazać nasze racje. Pomoc prawna naszych specjalistów w oddłużaniu kolejny raz wykazała, że powód nie miał racji. Tym samym kolejny raz wygrywamy ze Smart Lease. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.387,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie co do kwoty 450,00 zł,  oddalone powództwa w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skutecznie oddłużamy, ale wiemy, że nie wszystkich Klientów jesteśmy w stanie zadowolić

Proszę Państwa, nie będziemy na siłę nikogo przekonywać, że zespół specjalistów z Portalu Dłużnika zna się na oddłużaniu. Gdyby tak nie było, strona naszej kancelarii świeciłaby pustkami, a nie prezentowanymi każdego dnia wyrokami, w których powództwa firm pożyczkowych, banków i innych instytucji są oddalane w całości lub znacznie ograniczane. A trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to tylko znikoma część orzeczeń jakie spływają do nas każdego dnia.

Oczywiście, że nie wygrywamy wszystkich spraw, w których się procesujemy. Jest to przecież niemożliwe, ale ważna jest nasza bardzo wysoka skuteczność sięgająca do 80%. Niewiele kancelarii może poszczycić się tak licznymi obronionymi pozwami o zapłatę. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich naszych Klientów. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i niestety nie jesteśmy cudotwórcami. Pewnych rzeczy w żaden sposób nie da się po prostu przeskoczyć. Dlatego nie każdy proces jest do wygrania, czy też nie każde negocjacje zakończą się tak jak oczekiwaliby tego nasi mecenasi i dłużnik. Na proces oddłużania składa się bardzo wiele czynników, często niezależnych od naszych kompetencji.

Wygrywamy ze Smart Lease

Gdy dług w Smart Lease w końcu trafił do sądu, mogliśmy podjąć się obrony naszej Klientki. Sąd oddalił roszczenie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy ze Smart Lease