Dziś na tapecie ponownie Szybka Gotówka i automatyczne refinansowania. Sąd oddala powództwo w całości, nie pozostawiając tym samym złudzeń, co do zasadności tego roszczenia. Pani Czesława może odetchnąć z ulgą i nie obawiać się, że Szybka Gotówka skieruje sprawę do egzekucji komorniczej, ponieważ nie ma takiego prawa. Kobieta dawno spłaciła udzieloną pożyczkę dokonując licznych refinansowań. Dzięki skutecznej pomocy prawnej naszych specjalistów, zadłużenie po prostu już nie istnieje.

Powód: Szybka Gotówka Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.924,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wnoszenie opłat za refinansowanie pożyczki to nic innego jak dawanie prezentu pożyczkodawcy

Wszyscy wiedzą, że dłużnik pieniądzem nie stoi. Boryka się z ciągłym jego brakiem i dlatego między innymi korzysta  z refinansowań, które wydają mu się korzystnym rozwiązaniem. Ale patrząc na to profesjonalnie widzimy, że nie  jest to nic innego jak płacenie wierzycielowi dodatkowych pieniędzy, które stanowią dla niego czysty zarobek, a dłużnika wpędzają w coraz większe długi. Dlatego nie róbmy prezentu pożyczkodawcy, bo nas po prostu na to nie stać. W razie kłopotów wystarczy kontakt z naszą kancelarią oddłużeniową, a nasi eksperci podczas konsultacji prawnej powiedzą, jak należy postępować w konkretnej sytuacji, aby nie pogrążać się coraz bardziej.

Szybka Gotówka i automatyczne refinansowania

Dziś ponownie Szybka Gotówka i automatyczne refinansowania. Ponownie wygraliśmy, reprezentując naszą Klientkę przed sądem. Refinansowania, których dokonywała Pani Czesława, a potem sam pożyczkodawca, bardzo podbiły koszty pozaodsetkowe udzielonego finansowania i jednocześnie w naszej ocenie spłaciły zobowiązanie. Mimo to, że chwilówka zarobiła bardzo dużo pieniędzy, nadal uważała, że kobieta nie spłaciła pożyczki. Musieliśmy wykazać w sądzie, że Szybka Gotówka jest w błędzie i nic jej się nie należy. Oczywiście podołaliśmy temu zadaniu i całe powództwo upadło w sądzie. Z chwilą, kiedy wyrok stanie się prawomocny, planujemy uderzyć o zwrot opłat wniesionych za refinansowania.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka Gotówka i automatyczne refinansowania