Skuteczna pomoc w sprawie Vivus

Nie ma nic lepszego dla dłużnika, którego sprawa trafiła do sądu jak skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. Nami nie kierują takie emocje jak pozwanym, a ponadto jesteśmy uzbrojeni w odpowiednią wiedzę i dzięki temu możemy trafnie ocenić sytuację. Dziś skuteczna pomoc w sprawie Vivus. Oddłużyliśmy naszą Klientkę o 5.725,15 zł.

Powód: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.725,15 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Tylko profesjonalna, obiektywna, pozbawiona zbędnych emocji ocena zadłużenia, pozwala ustalić właściwą strategię działania

Każdego dnia zamieszczając na stronie Portal Dłużnika artykuły, gdzie każdy z nich opatrzony jest odpowiednim wyrokiem wydanym przez sąd, udowadniamy, że nie boimy się stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom. A są nimi problemy naszych Klientów związane z długami. Najczęściej szukają u nas pomocy, kiedy sprawy trafiają już do sądu, a oni odbierają nakaz zapłaty wraz z pozwem. Są przerażeni, zastraszeni przez windykację i nie myślą racjonalnie.

My umiemy trzymać swoje emocje w ryzach i spojrzeć na każdą sprawę z wymaganym dystansem, pozwalającym uniknąć niepotrzebnych błędów. Nie boimy się sądu, nie boimy się dzwoniących do nas windykatorów, po prostu w żaden sposób nie dajemy się zastraszyć. I to jest właśnie profesjonalizm, który cechuje wszystkie podejmowane przez nas działania, mające na celu wyprowadzanie naszych Klientów z długów. Wiemy jaką  wybrać strategię działania, aby pokierować właściwe daną sprawą i zamknąć ją możliwie najkorzystniej dla dłużnika.

Skuteczna pomoc w sprawie Vivus

Dziś kolejna skuteczna pomoc w sprawie Vivus. Tym razem mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej musieli wykazać bezzasadność roszczenia. Podniesione zarzuty zostały ocenione przez sąd jako zasadne. Powództwo zostało oddalone w całości, a kosztami procesu sąd obciążył niestety powoda. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc w sprawie Vivus

Telewizja Oddłużeniowa

x