Oddalona apelacja Optima

Dziś kolejna oddalona apelacja Optima. Ponownie spotkaliśmy się w sądzie z tą spółką, która zaciekle broniła swojego stanowiska w sądzie II instancji. Za wszelką ceną chciała udowodnić, że nasza Klientka jest jej winna 5.554,00 zł. I tutaj powoda ponownie spotkał zawód. Poniżej szczegóły, ale apelacja upadła w całości.

Powód: Optima Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.554,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dług trafia do sądu i co wtedy?

Osoby, które nie radzą sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, muszą liczyć się z tym, że wierzyciele zaczną dochodzić spłaty długów na drodze sądowej. Tak zwana miękka windykacja zawiodła, więc pozostała im tylko ta droga. Dlatego w żaden sposób nie dziwmy się, że nasze długi trafiają do sądów, które najczęściej na posiedzeniu niejawnym wydają nakazy zapłaty w postępowaniu upominawczym bądź nakazowym. Dłużnik dopiero z chwilą odebrania tego orzeczenia, dowiaduje się, że toczy się przeciw niemu postępowanie sądowe.

Co w takiej sytuacji powinie zrobić pozwany? Piszemy o tym bardzo często w artykułach zamieszczanych na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej, ale będziemy do tego ciągle wracali, ponieważ i nasi Klienci także nieustannie zadają nam to pytanie. Zalecamy otrząsnąć się, odepchnąć strach przed sądem i skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, które przekaże najważniejsze informacje. Potem obowiązkowa konsultacja prawna, gdzie po analizie dokumentów przekażemy nasz punkt widzenia na daną sprawę i w jaki sposób można w niej zadziałać. A potem? Jeżeli dłużnik będzie chciał skorzystać z naszej pomocy, podpisujemy wymagane dokumenty, a my niezwłocznie zabieramy się do pracy.

Oddalona apelacja Optima

Nasza Klientka zdawała sobie sprawę, że jej problem sam się nie rozwiąże i zdecydowała się na współpracę z naszą kancelarią. Wygraliśmy dla niej proces z Optima i oddłużyliśmy ją na ponad 5.500,00 zł. Dziś oddalona apelacja Optima.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalona apelacja Optima

Telewizja Oddłużeniowa

x