Wielu z naszych Klientów uważa, że jeżeli pozywa bank to sprawa z góry jest przegrana. Nie zawsze tak jest, choć zgadzamy się, że obrona przed roszczeniami banków jest zdecydowanie trudniejsza. Dlatego właśnie warto działać przez pełnomocnika procesowego, najlepiej z kancelarii oddłużeniowej takiej jak nasza, żeby dać sobie szansę na wygraną. Dziś korzystny wyrok w sprawie Alior Bank na kwotę 207.228,66 złotych.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 207.228,66 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu ratuje wielu dłużników

Wniesienie przez wierzyciela pozwu do sądu, jest pierwszym krokiem jaki wykonał, aby odzyskać to, co jego zdaniem jest mu należne. W żaden sposób nie można wówczas lekceważyć przeciwnika i chować głowy w piasek. Nasza kancelaria specjalizująca się w oddłużaniu, pomoże Państwu podjąć decyzję co należałoby zrobić w konkretnym przypadku. Podczas konsultacji prawnej przedstawimy jak naprawdę ma się sprawa dochodzonego długu. Czy jest on należny wierzycielowi? Czy są szanse na oddalenie lub ograniczenie powództwa? Jakie jest ryzyko związane z procesem? Czy lepiej pójść w negocjacje, czy walczyć w sądzie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami związanymi ze sprawą.

Proszę Państwa, uwierzcie naszemu doświadczeniu w oddłużaniu i zdajcie sobie sprawę, że na sprawach o długi naprawdę trzeba się znać. Nie każdy prawnik będzie umiał we właściwy sposób podejść to tego specyficznego i trudnego problemu. Właściwie poprowadzone oddłużanie, ratuje wielu dłużników przed życiem w permanentnym strachu, biedzie i asyście komornika.

Wyrok w sprawie Alior Bank na 207.228,66 złotych

Obrona procesowa przed pozwem z Alior Banku nie była oczywista. Oczywiste było to, że musimy zrobić wszystko co jest w naszej mocy, aby pomóc naszej Klientce. Długa i trudna batalia, angażująca wielu mecenasów, zakończyła się sukcesem. Wygraliśmy proces o naprawdę duże pieniądze. Poniżej korzystny wyrok w sprawie Alior Bank na ponad 207 tysięcy złotych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w sprawie Alior Bank