Co zrobić, żeby długi nie trafiły do komornika? Jako kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu, możemy udzielić tylko jednej odpowiedzi. Należy bronić się przed roszczeniem, jeżeli są ku temu przesłanki. Niestety nie zawsze obrona procesowa ma sens i zaprowadzi do uzyskania korzystnego wyroku. Ale w prezentowanych dzisiaj sprawach z Profi Credit, byliśmy przekonani, że roszczenia nie powinny zasługiwać na uwzględnienie. Podniesione zarzuty obnażyły niezasadność obu dochodzonych długów. Sądy oddaliły w całości pozwy na 17.299,29 zł, 9.369,68 zł. Nie ma długu i nie będzie komornika.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 17.299,29 zł, 9.369,68 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Co zrobić żeby długi nie trafiły do komornika?

Aż strach pomyśleć ile osób, rodzin wpadłoby w sidła komornika, straciłoby nawet w wyniku egzekucji dach nad głową, gdyby nie skorzystali z pomocy naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. I nieprawdą jest, że dłużników nie stać na pomoc prawną. Bo jeżeli mogą miesięcznie wydawać duże pieniądze przedłużając i refinansując swoje liczne chwilówki, to bez porównania mniej zapłacą za pomoc prawną, która da im szansę na wyjście z długów i odzyskanie równowagi finansowej.

Nasze działania ukierunkowane są na kompleksową pomoc. Procesowanie się, negocjacje ugodowe, odzyskiwanie nienależnie pobranych przez wierzycieli pieniędzy. Działamy też w sprawach tak zwanych beznadziejnych, aby nasi Klienci uniknęli spotkania z komornikiem i nie musieli ponosić bardzo wysokich kosztów związanych z egzekucją. Nie zostawiamy zadłużonych na żadnym etapie postępowania. Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że musimy zrobić wszystko co jest w naszej mocy, aby długi malały a nie rosły. A tak się dzieje, kiedy sprawy zostawione same sobie z przeświadczeniem, że jakoś to będzie, lądują w kancelarii komorniczej.

Długi w Profi Credit nie trafią do komornika

Dzięki skutecznej pomocy prawnej jakiej udzieliliśmy naszym Klientom w sprawach z Profi Credit, ich długi nie trafią do egzekucji komorniczej. A dlaczego? Ponieważ sądy oddaliły w całości roszczenia firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

długi nie trafiły do komornika

długi nie trafiły do komornika