Kolejna szybka pożyczka w ID Finance w sądzie. Podobnie jak w wielu innych przypadkach sprawa zakończyła się oddaleniem powództwa w całości. Nie mniej, przed naszą Klientką jeszcze daleka droga do wyjścia z długów. W tej chwili prowadzimy kilkanaście spraw w sądzie. Zapewne większość z nich zakończy się sukcesem o czym oczywiście będziemy informować.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.967,62 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szybkie pożyczki przez internet

Na naszym rynku finansowym na dobre zadomowiły się szybkie pożyczki zaciągane online. I nie widać, aby instytucje pozabankowe miały rezygnować ze swojej działalności w naszym kraju. Polacy wręcz pokochali ten rodzaj finansowania, który niestety często wpędza ich w ogromne długi. U niektórych pożyczkobiorców naprawdę wystarczy 15 minut, aby uzyskać pieniądze. Bez stosu papierów, bez wychodzenia z domu, z zapaskudzonym BIK-iem, bez stałych dochodów, z niską rentą czy emeryturą, można liczyć na “przychylność”pożyczkodawcy i otrzymać przelew na konto. Ale co z tej przychylności potem wynika, najlepiej wiedzą Ci, którzy wpadli w chwilówkowo-internetową spiralę zadłużenia. Tego typu szybkie kredytowanie w zdecydowanej większości przypadków, kończy się bolesnym, mozolnym, wieloletnim okresem wyrzeczeń, na które trzeba się przygotować chcąc zredukować zadłużenie.

Pożyczka w ID Finance w sądzie

Odczuwamy ogromną dumę i satysfakcję, kiedy widzimy jak praca całego naszego zespołu specjalistów w oddłużaniu, przynosi wymierne efekty w postaci zmniejszającego się zadłużenia. Dlatego tak mocno angażujemy się w sprawy naszych Klientów. Walczymy dla nich o każde pieniądze, które mogą ich przybliżyć do wyznaczonego celu. Pani Karolina jest osobą ciężko doświadczoną przez życie nie tylko z powodu długów, ale przede wszystkim z powodu stanu swojego zdrowia. Robimy dla niej co tylko jest w naszej mocy, aby wyciągnąć ją z pętli finansowej. Dzisiaj przedstawiamy wygraną dla niej sprawę, gdzie powodem było ID Finance. Dzięki naszej skutecznej obronie sąd oddalił roszczenie powoda na 3.967,62 zł. I o tyle właśnie zmniejszyło się jej zadłużenie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczka w ID Finance w sądzie